Survivor 8 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 8 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 8 Mart Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 8 Mart Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? 8 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlığı kim Kazandı? Dokunulmazlık Oyununda ödül ne? Survivor Dokunulmazlık Oyunu kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı?


Survivor 8 Mart Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden Gönüllüler takımından adı yazılan Yasin ve Berna ile konuştu. Daha sonra her 2 takımdaki kadın yarışmacıların kadınlar gününü kutladı.

SURVIVOR 8 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar Survivor’ın yeni parkurunda yarıştı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra final atışlarında bowling atışıyla 12 labutu rakibinden önce devirerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

8 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü tavuk burger. Ayrıca ödülü kazanan takım 11 Mart’ta vizyona girecek olan NMSM adlı korku üçlemesinin ilk filmini izleyecek.

 

SURVIVOR 8 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
8 Mart Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-2 kazandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda kadınlar etabına Gönüllüler takımı hızlı başladı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 5-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı sadece Evrim ile 1 sayı kaybederek durumu 8-2 yaptı. 8-2 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. Ayrıca kadınlar etabını kazanan Gönüllüler takımı ödülün tadına bakma hakkını da kazandı.

SURVIVOR 8 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
8 Mart Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabında da Gönüllüler takımı fırtınası esti. Başa baş geçen ilk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 4-3 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı çıktığı her oyunu kazanarak etabı 8-3 önde tamamladı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Bu skorla haftanın ikinci dokunulmazlığını ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 41. bölümü 8 Mart Salı akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı fırtınası esti. Gönüllüler takımı kadınlar etabını 8-2, erkekler etabını ise 8-3 kazandı. Genel skoru 2-0 yapan Gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Nisa’ya verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı