Survivor 9 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 9 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam 2. dokunulmazlığı kim kazandı? 9 Haziran 2022 Perşembe, Survivor dokunulmazlık oyunu 1. 2. ve en iyiler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 9 Haziran Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan önce 1. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımının adayı olan yarışmacı Ayşe ile daha sonra iki takımla sohbet etti. Eğer bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı bir kez daha kaybederse bu hafta 4 eleme adayının üçünün Ünlüler takımından olacağı kesinleşecek.

SURVIVOR 9 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. Dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar finalde uzun bir masa üzerinde durun iki minik kapı arkasındaki 4 adet sembolü disk atışları ile rakibinden önce düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

9 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ:
Dokunulmazlık oyunu ödülünü kazanan takım yıldızlar altında Cem Yılmaz’ın “Karakomik Filmler 1” izleyecek.

SURVIVOR 9 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 1. Turu Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyunu 1. turunun ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı öne geçti ve eşleşmeleri 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı Atakan ve Ogeday’ın aldığı sayılarla durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 9 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 2. turunu Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu 2. tur eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakalayarak durumu 3-3 yapsa da üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı tekrar öne geçerek eşleşmeleri 6-3 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı korudu ve eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı durumu 7-7’ye getirdi. Son oyunda Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Nisa karşılaşmasını Nisa kazanarak durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten 2. tur sonucu genel skoru Gönüllüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 9 Haziran Perşembe akşamı 129. bölümüyle ekranlara geldi. Baştan sona heyecanlı anlara sahne olan haftanın 2. dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı 1. turu 8-6, 2. turu 8-7 kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Gönüllüler takımı haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü dokuzda altı yapan Nisa’ya verdi.

10 Haziran 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

 

SURVIVOR 9 HAZİRAN BİL BAKALIM KİM KAZANDI?
Gecenin ikinci oyununda takımlar Bil Bakalım oyununda karşı karşıya geldi. Bil Bakalım oyununda 5 olan takım ödülün sahibi oldu. Takımlar bil bakalım oyununda eğlenceli dakikalar yaşadı. İşte Bil Bakalım oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 9 HAZİRAN BİL BAKALIM VE ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ;
Bil Bakalım ödülü Nescafe Xpress.

SURVIVOR 9 HAZİRAN BİL BAKALIM KİM KAZANDI?
Bil Bakalım Oyununu Gönüllüler Takımı 5-2 kazandı. Bil Bakalım oyununun ilk eşleşmesinde Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Berkan karşılaşmasını Berkan kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Nisa karşılaşmasını ise Adem kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmede Ünlüler takımından Anıl, Gönüllüler takımından Ogeday karşılaşmasını Anıl kazandı ve Ünlüler takımını 2-1 öne geçirdi. Dördüncü eşleşmede Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Hikmet karşılaşmasını Hikmet kazandı ve 2-2 eşitliği sağladı. Beşinci eşleşmelerde Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Atakan karşılaşmasını Atakan kazanarak Gönüllüler takımını 3-2 öne geçirdi. Altıncı eşleşmede Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Berkan karşılaşmasını Berkan kazandı ve durumu 4-2 yaptı. Son oyunda Gönüllüler takımından Nisa Ünlüler takımından Anıl’ı yenerek oyunda durumu 5-2 yaptı. 5-2 biten Bil Bakalımı Gönüllüler takımı kazandı ve ödülün sahibi oldu.

10 Haziran 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!
9 Haziran 2022 - Survivor Ada Konseyinde kim aday oldu? Öğrenmek için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı