Survivor 9 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 9 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 9 Mart Dokunulmazlık Oyunu

9 Mart Survivor Dokunulmazlığı kim kazandı? 9 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Survivor İletişim Oyunu ödülü ne? Kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? 


Survivor 9 Mart Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununun aynı zamanda iletişim oyunu da olduğunu açıkladı. Haftanın ilk dokunulmazlığını Ünlüler takımı, ikinci dokunulmazlığını ise Gönüllüler takımı kazanmıştı. Bugün oynanacak oyun takımlar için büyük önem taşıyor. Üçüncü ve son dokunulmazlığı kaybeden takım 2 aday daha çıkarmak zorunda kalacak. Takımlar 2 aday daha çıkarmamak için parkurda kıyasıya mücadeleler çıkardı.

SURVIVOR 9 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar deniz parkurunda karşı karşıya geldi. Deniz parkurunda oynanan dokunulmazlık oyununda takımlar ikişerli takımlar halinde yarıştı. Atış yapacak yarışmacı sandalda parkur sonuna kadar atış yapacakları kancaları toplarken, yardımcı yarışmacılar ise yüzerek sandalı parkur sonuna kadar çekti. Finalde 2 adet küpü kanca yardımıyla rakibinden önce çekerek alan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

9 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK VE İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununu kazanan takım ailelerinden gelen elektronik postaları okuyacak.

SURVIVOR 9 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
9 Mart Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Kadınlar etabında Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 4-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımının tek sayısını Evrim aldı. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 8-3 önde tamamladı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 9 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
28 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına Gönüllüler erkekleri daha iyi başladı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 5-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibine şans tanımayarak eşleşmeleri 8-4 önde tamamladı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu ve haftanın son dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

SURVIVOR 9 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
9 Mart Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-0 kazandı. Dokunulmazlık oyunu final etabı ilk eşleşmesinde Ünlüler takımında Gizem, Gönüllüler takımında Nisa karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Nisa kazanarak durumu 1-0 yaptı. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Hikmet karşılaşmasını Hikmet kazandı ve durumu 2-0 yaptı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Sude karşılaşmasını da Gönüllüler takımından Sude kazanarak final etabında durumu 3-0 yaptı. 3-0 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 42. bölümü 9 Mart Çarşamba akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda takımlar deniz parkurunda ikişerli takımlar halinde mücadele etti. Kadınlar etabını 8-3 Ünlüler takımı, erkekler etabını ise 8-4 Gönüllüler takımı kazandı. Genel skoru 1-1 olan oyunun kazananı final etabında belli oldu. Final etabında Gönüllüler takımı çıktığı bütün oyunları kazanarak etabı 3-0 tamamladı. Genel skorda 2-1 öne geçen Gönüllüler takımı bu hafta oynanan son dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazandı. Bu hafta iki dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler takımı yapılacak ada konseyinde eleme adayı olarak 2 isim daha çıkaracak. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Hikmet’e verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı