Survivor 9 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 9 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 9 Nisan Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu

Survivor 9 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? 9 Nisan 2022 Cumartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu ödülü ne?


Survivor 9 Nisan Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden Ünlüler takımı ile sohbet etti. Bugün oynanacak dokunulmazlık oyununda ödülün iletişim ödülü olması tüm yarışmacılara duygusal anlar yaşattı. Merve Aydın gözyaşlarını tutamayarak seremoniyi terk etti.

SURVIVOR 9 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra, finalde demir bara takılı olan 3 adet küpü rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 9 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık ve İletişim oyununda eğer Ünlüler takımı kazanırsa; istediği bir arkadaşı ile Whatsapp üzerinden mesajlaşabilecek. Eğer Gönüllüler takımı kazanırsa; istediği bir aile ferdi ile Whatsapp üzerinden mesajlaşabilecek.

 

SURVIVOR 9 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Kadınlar etabına Gönüllüler takımı iyi başladı ve ilk eşleşmeleri 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde aradaki fark değişmedi. İkinci eşleşmeleri Gönüllüler takımı 5-3 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı durumu 8-4 yaparak kadınlar etabının galibi oldu. 8-4 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 9 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Dokunulmazlık ve iletişim oyunu erkekler etabına da Gönüllüler takımı iyi başladı. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 4-4 beraberlikle geçildi. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı tekrar öne geçerek eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde çıktığı tüm mücadeleleri kazanarak eşleşmeleri 7-1 önde tamamladı. Son eşleşmelerin ilk oyununda Gönüllüler takımından Hikmet, Ünlüler takımından Parviz’i yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu Gönüllüler takımı genel skoru 2-0 yaptı. Bu skorla haftanın ikinci dokunulmazlığını ve iletişim ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı. 

Survivor 2022 All Star, 9 Nisan Cumartesi akşamı 73. Bölümünde dokunulmazlık ve iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülünü kazanabilmek için yarıştı. Dokunulmazlık oyununa daha istekli başlayan Gönüllüler takımı kadınlar etabını 8-4, erkekler etabını ise 8-5 kazandı. Genel skoru 2-0 yapan Gönüllüler takımı haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ve iletişim ödülü kazandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı bu gece ada konseyinde 1 aday daha çıkarmak zorunda kaldı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün hiç kaybetmeyen Anıl’a verdi.

9 NİSAN 2022 - Survivor Ada Konseyi için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı