Survivor Dokunulmazlık Oyunu 15 Ocak 2022

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 15 Ocak 2022

Survivor 2022 All Star Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 15 Ocak 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Birinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 1. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


Survivor 2022 All Star ilk bölümün ikinci oyununda takımlar dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkurda yarıştı. Dokunulmazlık oyunu Acun Ilıcalı'nın sunumu ile başladı. Dokunulmazlık oyunu 2 etaptan oluştu. 1. etabı kadınlar, 2. etabı erkekler yarıştı. Her etapta 8'e ilk ulaşan takım 1 puan kazandı. Takım puanında 2 olan takım dokunulmazlık oyununu kazandı. Parkuru başarılı şekilde bitiren yarışmacı final atışlarında 2 halkayı rakibinden önce atarak takımına 1 puan kazandıracak.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU - KADINLAR ETABI
Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabına Gönüllüler kadın yarışmacıları hızlı başlayarak 3-1 öne geçti. Ünlüler takımı iyi bir geri dönüş yaparak skoru 6-6'ya getirdi. Kadınlar etabının son oyununda Ünlüler takımında Birsen, Gönüllüler takımında Yağmur karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Yağmur kazandı. Gönüllüler kadın takımı 1. etabı 8-7 kazanarak durumu genel skorda 1-0 yaptı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU - ERKEKLER ETABI
Dokunulmazlık oyunu erkekler etabının 2. oyununda Ünlüler takımından Barış, Gönüllüler takımından Gökhan mücadelesi oynanırken, Barış engelden düşerek kısa bir süre sakatlık geçirdi. Oyuna Ünlüler takımından Atakan, Gönüllüler takımından Berkan mücadelesi ile devam edildi. Ünlüler erkek yarışmacıları Dokunulmazlık oyununa fırtına gibi başlayarak 6-1 öne geçti. Gönüllüler erkek yarışmacıları iyi bir direnç göstererek durumu 7-5'e getirdi. Ancak Ünlüler takımı oyunu bırakmadı ve son oyunda Sercan'ın aldığı sayı ile erkekler etabını 8-5 kazandı. Genel skorda durumu 1-1 olunca oyun En İyiler oyununa kaldı. En iyiler oyununda 3 olan takım dokunulmazlık oyununun sahibi oldu.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık oyununun kazananı Best of (En iyiler) oyununda belli oldu. 3 olan takımın kazanacağı en iyiler oyununda Ünlüler takımı Nagihan'ın sayısı ile 1-0 öne geçti. 2. oyunda Ünlüler takımından Sercan sakatlanarak yerini Mert'e bıraktı. Ünlüler takımından Mert, Gönüllüler takımından Ogeday mücadelesini Ogeday kazanarak durumu 1-1 yaptı. Daha sonra Gönüllüler takımı Sude ve Anıl'ın aldığı sayılarla durumu 3-1 yaparak "En iyiler" oyununu kazandı. Genel skoru 2-1 yapan Gönüllüler takımı 2022 All Star sezonunun ilk dokunulmazlık oyununu kazandı. Oyun sonunda Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü Sude'ye verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı