Survivor Dokunulmazlık Oyunu 16 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 16 Ocak

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 16 Ocak 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? İkinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 2. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?
 

Survivor 2022 All Star 2. bölümü 16 Ocak Pazar akşamı Acun Ilıcalı'nın sunumu ile ekranlara geldi. Takımlar ikinci dokunulmazlık oyununu kazanarak Sürgün Adasına bir arkadaşını göndermemek için yarıştı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar ve erkekler 2 etap olarak oynandı. Dokunulmazlık oyununda 2 yarışmacı vagonla kayarak bitiş noktasına geldi. 1. yarışmacı parkur sonunda yer alan platformdan diskleri aşağı attı. 2. yarışmacı aldığı disklerle masa üzerindeki 3 sembolü rakibinden önce düşürdü ve takımına 1 puan kazandırdı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU - KADINLAR ETABI
Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununa Ünlüler kadın yarışmacıları hızlı başlayarak 4-0 öne geçti. Gönüllüler takımı Yağmur'un aldığı 2 sayı ile durumu 7-2'ye getirdi. Ancak Ünlüler kadın yarışmacıları hız kesmedi. Son oyunda Ünlüler takımından Elif, Gönüllüler takımından Seda'yı yenerek durumu 8-2 yaptı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-2 kazandı. Genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU - ERKEKLER ETABI
Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun 2. etabında Ünlüler erkek yarışmacıları da kadınlarda olduğu gibi oyuna hızlı başladı. İlk eşleşmeleri 4-1 önde geçti. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı geri dönüş yaptı ve durumu 5-5'e getirdi. Nefeslerin tutulduğu, çekişmeli geçen son bölümde Gönüllüler takımı 7-6 öne geti. Ancak Ünlüler takımı rakibini yakalayarak durumu 7-7 yaptı. Son oyunda Ünlüler takımından Sercan, Gönüllüler takımından Berkan karşı karşıya geldi. Sercan, Berkan mücadelesini Berkan kazanarak skoru 8-7 yaptı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Genel skor 1-1 oldu ve oyun final etabına kaldı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? - FİNAL ETABI
Dokunulmazlık oyununun kazananı final etabında belli oldu. 3 olan takımın kazanacağı final etabında Gönüllüler takımı Yağmur ve Anıl'ın aldığı sayılar ile 2-0 öne geçti. Bu sezon ilk defa karşı karşıya gelen Sema ve Seda kardeşlerin mücadelesini Seda kazandı. Seda'nın aldığı sayı ile final etabını 3-0 Gönüllüler takımı kazandı. Genel skoru 2-1 yapan Gönüllüler takımı dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyun sonunda Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü üçte üç yapan Yağmur'a verdi. Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

16 OCAK 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı