Survivor Dokunulmazlık Oyunu 17 Ocak 2022

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 17 Ocak 2022

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 17 Ocak 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Üçüncü Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 3. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 All Star 3. bölümü 17 Ocak Pazartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Takımlar üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkura geldi. Ünlüler takımı bir arkadaşlarını daha Sürgün Adasına göndermemek için, Gönüllüler takımı da galibiyet serisine bir yenisini eklemek için kıyasıya mücadele etti. Takımlar dokunulmazlık oyununu kadınlar ve erkekler 2 etap olarak oynadı. Sezonun ilk deniz parkurunda oynanan oyunda, parkuru başarılı şekilde bitiren yarışmacılar, parkur sonunda karşılarına gelen mekanizmayı kum torbaları ile açıp 3 başarılı atışı rakibinden önce yapan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU - KADINLAR ETABI
Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununun ilk etabı kadınlar arasında oynandı. Zorlu deniz parkurunda kadın yarışmacılar başa baş mücadeleler çıkardı. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 3-2 önde tamamladı. Dokunulmazlık oyununda kelimenin tam anlamıyla Ünlüler kadın yarışmacıları kaçtı, Gönüllüler takın yarışmacıları kocaladı. İkinci eşleşmeleri de Ünlüler takımı 6-4 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler kadın yarışmacı rakibinin yetişmesine izin vermedi. Kadınlar etabını Nagihan'ın aldığı son sayı ile kazandı. Dokunulmazlık oyununda kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Genel skorada Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU - ERKEKLER ETABI
Dominkte haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu mücadelesine erkekler etabı ile devam edildi. Dokunulmazlık oyununun erkekler etabı da kadınlar etabında olduğu gibi başa baş geçti. İlk eşleşmeleri Ünlüler erkek yarışmacıları 3-2 önde bitirdi. İkinci eşleşmelerin ilk oyununda Ünlüler takımından Mert, Gönüllüler takımından Hikmet karşılaşmasında Hikmet'in kullandığı Zipline koptu. Zipline ile beraber denize düşen Hikmet'in kaşı açıldı. Büyük bir şok yaşayan Hikmet oyuna devam etmek istedi. Ancak kaşına dikiş atılması gereken Hikmet doktor tarafından hastaneye gönderildi. Daha sonra devam eden oyunda ikinci eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-4 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmeleri Gönüllüler takımı rakibini yakalayarak 7-6 önde geçti. Seyir zevki yüksek mücadelelerin yaşandığı erkekler etabında dördüncü ve son eşleşmelerde takımlar en iyilerini çıkardı. En iyilerin ilk oyununda Gönüllüler takımından Berkan, Ünlüler takımından Atakan'ı yenerek oyunu Final Etabına taşıdı. Dokunulmazlık oyununda erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Genel skorada durum 1-1 oldu. 

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU - FİNAL ETABI
Dokunulmazlık oyununun final etabına Ünlüler takımında Atakan, Elif, Sema ve Batuhan, Gönüllüler takımı Anıl, Berkan, Seda ve Sude çıktı. Final etabının ilk oyununda Ünlüler takımından Elif, Gönüllüler takımından Seda'yı yenerek durumu 1-0 yaptı. İkinci oyunda Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Berkan mücadelesini kazanan Batuhan oldu ve skoru 2-0 yaptı. Üçüncü ve son oyunda Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Sude'yi yenerek durumu 3-0 yaptı. Genel skorda durum Ünlüler takımı 2 Gönüllüler takımı 1 oldu. Oyun sonu seremonide Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Elif'e verdi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

17 OCAK 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı