Survivor Dokunulmazlık Oyunu 18 Ocak 2022

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 18 Ocak 2022

Survivor Dokunulmazlık Kim Kazandı? 18 Ocak 2022

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 18 Ocak 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 4. ve Son Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor'da Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Dokunulmazlık Kadınlar Etabını Kim Kazandı? Dokunulmazlık Erkekler Etabını Kim Kazandı? Survivor 4. Bölüm Dokunulmazlık Oyununda Neler Yaşandı?


TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star, 18 Ocak Salı akşamı 4. bölümü Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Her iki takım da 4. dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkura geldi. İki takımda dokunulmazlık oyununu kazanarak bir arkadaşlarını daha Sürgün Adasına göndermemek için yarıştı. Takımlar dokunulmazlık oyununu kadınlar ve erkekler 2 etap olarak oynadı. Takımlar dokunulmazlık oyununu nehir parkurunda oynadı. Nehir parkurunda, engelleri başarılı şekilde bitiren yarışmacılar, parkur sonundaki atışlarda 6 adet topu, sopalarla rakibinden önce düşürerek takımına 1 puan kazandırdı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU - KADINLAR ETABI
Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununun ilk etabı, ilk üç günde olduğu gibi kadınlar arasında oynandı. Zorlu engellerin olduğu nehir parkurunda kadın yarışmacılar kıyasıya mücadeleler çıkardı. Dokunulmazlık oyununun ilk oyununda Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Evrim mücadelesinde Evrim engelden kötü düştü. Ayak bileğinden sakatlanan Evrim, doktor tarafından kontrol için hastaneye gönderildi. Devam eden oyunun ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 3-1 önde tamamladı. Oyunda hız kesmeyen Ünlüler kadın yarışmacıları ikinci eşleşmeleri 5-3 ve üçüncü eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerin ilk oyununda Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Yağmur'u yenerek skoru 8-5 yaptı. Dokunulmazlık oyununda kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Genel skorada Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU - ERKEKLER ETABI
Dokunulmazlık oyunu mücadelesine erkekler etabı ile devam edildi. Dokunulmazlık oyununun erkekler etabına Ünlüler takımı hızlı başladı. İlk eşleşmeleri Ünlüler erkek yarışmacıları 4-1 önde geçti. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı oyunu bırakmayarak skoru 4-4'e getirse de Ünlüler takımı ikinci eşleşmeler sonunda tekrar 6-4 öne geçti. İkinci eşleşmeler sonunda Gönüllüler takımından Yasin'de sakatlandı ve doktor kontrolünde oyun dışı kaldı. Üçüncü eşleşmelerin ilk oyununda Ünlüler takımından Batuhan, bugün hiç oyun kaybetmeyen Gönüllüler takımından Berkan'ı yenerek skorau 7-4'e getirdi. Son oyunda Ünlüler takımından Atakan, Gönüllüler takımından Ardahan arasındaki mücadeleyi Atakan kazanarak skoru 8-4 yaptı. Dokunulmazlık oyununda erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-4 kazandı. Genel skoru Ünlüler takımı 2-0 yaparak haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu. Oyun sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Survivor tarihinde ilk defa 2 yarışmacıya, Furkan ve Mert'e verdi. Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı!!!

18 OCAK 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı