Survivor Kim Elendi 12 Nisan 2022

Survivor Kim Elendi 12 Nisan 2022

Kim Elendi 12 Nisan

Survivor Kim Elendi 12 Nisan 2022. Survivor’da kim elendi? Barış, Gizem, Parviz, Ayşe? Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 12 Nisan 2022. Survivor 2022 All Star'da bu hafta 3 dokunulmazlık kaybeden Ünlüler takımı Barış, Gizem ve Parviz’i eleme potasına göndermişti. Haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ise Ayşe’yi dördüncü eleme adayı olarak potaya göndermişti. Bu gece eleme konseyinde bu dört adaydan en az oyu alan isi adaya veda etti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak önce Yokluk Adasından gelen Ayşe’ye sonra diğer eleme adayı olan yarışmacılara söz verdi ve adaylara sorduğu “Bu akşam sizce kim gider?” sorusunun cevabını istedi. Barış yaptığı tahminde ilk gitme adayı olarak Gizem, daha sonra Parviz’in adını söyledi. Gizem’in tahminde bulunmak istemedi. Parviz’in tahmini Gizem oldu. Ayşe’nin tahmini de Gizem ve Parviz oldu.

SURVIVOR 12 NİSAN TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 12 Nisan 2022 tarihinde aday olan 4 isimden; Ünlüler takımında Barış, Gizem, Parviz, Gönüllüler takımında Ayşe’den diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak adaya veda eden isim Gizem oldu. Survivor 2022 All Star'da Ünlüler Takımından GİZEM Elendi.

12 NİSAN 2022 - Survivor Ödül Oyunu için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı