Survivor Kim Elendi 13 Mart 2022

Survivor Kim Elendi 13 Mart 2022

Kim Elendi 13 Mart

Survivor Kim Elendi 13 Mart 2022. Survivor’da kim elendi? Sercan, Mert, Evrim, Barış; Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 9. hafta eleme gecesi 13 Mart 2022. Survivor 2022 All Star'da haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı Sercan ve Mert’i eleme potasına göndermişti. Bu gece oynanan haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ve 2 dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler takımı birer aday daha çıkardı. Böylece Ünlüler takımından 3, Gönüllüler takımından 1 eleme adayı çıkmış oldu.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacılarını açıkladı. Gönüllüler takımında kadınlarda 22 puanla Yağmur, erkeklerde 37 puanla Hikmet performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ayrıca Anıl ve Berkan da dokunulmazlık sembolünü kazanarak birleşme partisini garantiledikleri için isimleri yazılamadı. Ünlüler takımında performans birincileri ise, kadınlarda 27 puanla Sema, erkeklerde 20 puanla Adem oldu. Daha sonra Ünlüler takımı oylamasına geçildi.

SURVİVOR 13 MART, SON İKİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Evrim 7 oy, Berna 3 oy, Yasin 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 7 oy alan Evrim haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı Gönüllüler takımından Evrim oldu. Haftanın son eleme adayını Ünlüler takımının performans birincisi olan Sema seçti. Sema haftanın dördüncü ve son eleme adayı olarak Barış’ın adını söyledi. Haftanın dördüncü eleme adayı Ünlüler takımından Barış oldu.

SURVIVOR 13 MART TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 13 Mart 2022 tarihinde aday olan 4 isimden; Gönüllüler takımında Evrim, Ünlüler takımında Sercan, Mert ve Barış'tan diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak dokuzuncu hafta adaya veda eden isim Sercan oldu. Survivor 2022 All Star'da Ünlüler Takımından Sercan Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı