Survivor Kim Elendi 14 Haziran 2022

Survivor Kim Elendi 14 Haziran 2022

Kim Elendi? 14 Haziran tarihinde adaya kim veda etti?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Nisa ve Atakan’dan sonra eleme potasına kim girdi? 14 Haziran 2022, 134. bölümde 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? Survivor’da kim elendi? Nisa, Atakan, Hikmet, Ogeday? Kim Elendi? Survivor'da bu akşam adaya kim veda etti?

 

Survivor 14 Haziran Ada Konseyi haftanın 3. ve 4. eleme adaylarını belirlemek için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan sezonun takımlar halindeki son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı 1 aday, ilk 2 dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımının performans birincisi haricinde kalan son yarışmacısı ise son eleme adayı olacak. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi %72,7 başarı yüzdesi ile Nagihan oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 14 HAZİRAN, 3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor 14 Haziran, Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Hikmet 3 oy, Ayşe 1 oy aldı. Bu sonuca göre 3 oy alan Hikmet haftanın 3. eleme adayı oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi ise %60,5 başarı yüzdesi ile Berkan oldu. Berkan’ın performans birincisi olmasıyla Ogeday otomatik olarak eleme adayı oldu. Böylece Haftanın 3. eleme adayı Ünlüler takımından Hikmet, 4. eleme adayı ise Gönüllüler takımından Hikmet oldu. Acun Ilıcalı tüm adaylar için seyirci SMS oylamasını başlattı.

Haftanın 3. Eleme Adayı Ünlüler Takımından HİKMET oldu.
Haftanın 4. Eleme Adayı Gönüllüler Takımından Ogeday oldu.

Acun Ilıcalı SMS oylamasını başlattıktan sonra eleme adayı olan 4 yarışmacıya tek tek söz verdi. Sırasıyla Hikmet, Ogeday, Atakan ve Nisa elenen isim açıklanmadan önce son kez konuşma fırsatı buldu.

 

SURVIVOR 14 HAZİRAN TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu akşam adaya veda eden ismi açıklayacak. 14 Haziran 2022 tarihinde eleme adayı olan 4 isimden; Gönüllüler takımından Nisa, Atakan, Ogeday, Ünlüler takımında Hikmet’ten diğer adaylardan daha az seyirci SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Atakan oldu.

Survivor 2022 All Star'da Gönüllüler Takımından Atakan Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı