Survivor Kim Elendi 16 Mart 2022

Survivor Kim Elendi 16 Mart 2022

Kim Elendi 16 Mart

Survivor Kim Elendi 16 Mart 2022. Survivor’da kim elendi? Mert, Barış, Evrim, Berna ve Adem; Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 10. hafta eleme gecesi 16 Mart 2022. Survivor 2022 All Star'da haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımından 3 eleme adayı çıkacağı garantilenmişti. Ünlüler takımı ilk aday olarak Mert’i, ikinci aday olarak ise Barış’ı eleme potasına göndermişti. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı bu gece 1 aday çıkardı. 2 dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler takımında performans birincisi olan yarışmacı ise haftanın dördüncü ve son eleme adayının adını söyledi. Böylece Ünlüler takımından 3, Gönüllüler takımından 1 eleme adayı çıkmış oldu.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bugün oyun alanında tartışan Nagihan ve Hikmet’e söz verdikten sonra günün performans birincisi olan isimleri açıkladı. Gönüllüler takımında kadınlarda 22 puanla Ayşe, erkeklerde 31 puanla Hikmet performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ayrıca Anıl ve Berkan da birleşme partisini garantilediği için isimleri yazılmadı. Ünlüler takımında performans birincisi olan isimler ise kadınlarda 33 puanla Merve, erkeklerde 27 puanla Parviz oldu. Daha sonra Ünlüler takımı oylamasına geçildi.

SURVİVOR 16 MART, SON İKİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Evrim 7 oy, Berna 7 oy aldı. Yapılan oylama sonucu yedişer oy alan 2 yarışmacı Evrim ve Berna beraber eleme adayı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayları Gönüllüler takımından Evrim ve Berna oldu. Haftanın son eleme adayını Ünlüler takımının performans birincisi olan Parviz seçti. Parviz haftanın beşinci ve son eleme adayı olarak Adem’in adını söyledi. Haftanın beşinci eleme adayı Ünlüler takımından Adem oldu.

SURVIVOR 16 MART TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 16 Mart 2022 tarihinde aday olan 5 isimden; Gönüllüler takımında Evrim ve Berna, Ünlüler takımında Mert, Barış ve Adem'den diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak onuncu hafta adaya veda eden isim Berna oldu. Survivor 2022 All Star'da Gönüllüler Takımından Berna Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı