Survivor Kim Elendi 16 Şubat 2022

Survivor Kim Elendi 16 Şubat 2022

Kim Elendi 16 Şubat

Survivor Kim Elendi (16 Şubat 2022). Survivor’da kim elendi? Evrim, Atakan, Aşkım, Ezgi; Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?
 

Survivor'da 5. hafta eleme gecesi 16 Şubat 2022. Survivor 2022 All Star'da haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybederek Evrim ve Atakan'ı eleme potasına göndermişti. Üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler takımı kaybederek Aşkım'nın adını yazmıştı. Son eleme adayını ise haftanın 2 dokunulmazlığını kaybeden Gönüllüler takımının performans birincisi olan Berkan belirledi. Berkan son aday olarak Ezgi'nin adını söyleyerek eleme potasına göndermişti.

Acun Ilıcalı adakonseyini başlatarak yarışmacılarla sohbet etti. İlk olarak bugün oynanan ödül oyununda Ünlüler takımının, Gönüllüler takımını tarihi bir skorla yenmesini konuştu. Bugün oynanan ödül oyununda Ünlüler kadınları 8-1, erkekleri ise 8-0 kazanmıştı.
Acun Ilıcalı'nın ikinci konusu ise Ünlüler adasında erzak çalma konusu oldu. Konu hakkında Ünlüler takımından Batuhan, Atakan ve Adem'e söz verdi. Acun Ilıcalı konuyu yarışmacılara bu haftadan itibaren erzaklarının bir nebze artırılacağını açıklayarak kapattı.
Son olarak bugün ödül oyunu öncesi Nisa ve Sude arasında yaşanan kavga hakkında taraflara söz verdi. Bugün ödül oyunu öncesi Mert'in Sude'ye verdiği çiçekten sonra Nisa ve Sude arasında gerginlik yaşanmıştı.
Daha sonra Acun Ilıcalı açıklamalarda bulundu. Cumartesi akşamı oynanacak olan dokunulmazlık oyunu fulbol maçı olacak.
Bu haftanın iki takım arasında performans birincisi Ünlüler takımından Seda oldu. Performans birincisi olan Seda Kappa'dan 10.000 TL hediye çeki ve bir yakınına Kappa eşofman takımı hediye etme şansı kazandı. Seda eşofman takımını oğluna hediye etti.

SURVIVOR 16 ŞUBAT TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'a bu hafta veda eden ismi açıkladı. 16 Şubat 2022 tarihinde aday olan 4 isimden; Ünlüler takımında Aşkım, Gönüllüler takımında Evrim, Atakan ve Ezgi'den diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak beşinci hafta elenen isim Ezgi oldu. Survivor 2022 All Star'da Gönüllüler Takımından Ezgi Elendi.

16 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı