Survivor Kim Elendi 18 Haziran 2022

Survivor Kim Elendi 18 Haziran 2022

Kim Elendi? 18 Haziran tarihinde adaya kim veda etti?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Berkan ve Ogeday’dan sonra eleme potasına kim girdi? 18 Haziran 2022, 138. bölümde 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? Survivor’da kim elendi? Berkan, Ogeday, Hikmet, Nisa? Kim Elendi? Survivor'da bu akşam adaya kim veda etti?

 

Survivor 18 Haziran Ada Konseyi haftanın 3. ve 4. eleme adaylarını belirlemek için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan 3. Bireysel dokunulmazlık oyununu Nagihan kazanarak bu gece bir isim söylemek zorunda kaldı. Ayrıca haftanın performans birincisi olan Adem ise son eleme adayını söyledi. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak dün oynanan dokunulmazlık oyununda parkurun kadınlara bakmadığı konusunda isyan eden Nagihan’ın bugün oyunu kazanması ile ilgili söz verdi. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Nagihan ve haftanın performans birincisi olan Adem birer isim söyledi. Acun Ilıcalı ada konseyinde bu iki yarışmacıya eleme adayı olarak kimleri seçtiğini sordu.

SURVIVOR 18 HAZİRAN, 3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor 18 Haziran, haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazanan Nagihan haftanın 3. eleme adayı olarak Hikmet’in adını söyledi. Böylece Hikmet haftanın 3. eleme adayı oldu. Haftanın performans birincisi olan ismi Adem ise 4. eleme adayı olarak Nisa’nın adını söyledi. Böylece Haftanın 3. eleme adayı Hikmet, 4. eleme adayı ise Nisa oldu.

Haftanın 3. Eleme Adayı HİKMET oldu.
Haftanın 4. Eleme Adayı NİSA oldu.

SURVIVOR 18 HAZİRAN TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu akşam adaya veda eden ismi açıklayacak. 18 Haziran 2022 tarihinde eleme adayı olan 4 isimden; Berkan, Ogeday, Hikmet, Nisa’dan diğer adaylardan daha az seyirci SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Ogeday oldu.

Survivor 2022 All Star'da Ogeday Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı