Survivor Kim Elendi 19 Nisan 2022

Survivor Kim Elendi 19 Nisan 2022

Kim Elendi 19 Nisan

Survivor Kim Elendi 19 Nisan 2022. Survivor’da kim elendi? Evrim, Ayşe, Nisa, Yağmur? Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 19 Nisan 2022. Survivor 2022 All Star'da bu hafta oynanan 4 dokunulmazlık oyununun tamamını kaybeden Gönüllüler takımı Evrim, Ayşe, Nisa ve Yağmur’u eleme potasına göndermişti. Bu gece eleme konseyinde bu dört adaydan en az oyu alan isi adaya veda etti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak bugün oynanan ödül oyununda Ünlüler takımından Nagihan’a Gönüllüler takımından Hikmet’e karşı söylediği hakaretlerden dolayı savunma istedi. Daha sonra Nagihan’a oyun alanında yaptığı hakaretlerden dolayı 1 ödülden faydalanamama cezası verdi. Yaptığı diğer bir açıklama ise, takımların karışacağı oldu. Yarın akşam yapılacak acil durum konseyinde yeni takımlar açıklanacak ve yeni takımlar ilk kez perşembe akşamı karşı karşıya gelecek.  

Acun Ilıcalı daha sonra Yokluk Adasından dönen Yağmur’a yaşadıklarını sordu. Yağmur’dan sonra diğer eleme adayı olan Evrim, Ayşe ve Nisa’ya son kez söz verdi.

SURVIVOR 19 NİSAN TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 19 Nisan 2022 tarihinde aday olan 4 isim; Gönüllüler takımından Evrim, Ayşe, Nisa ve Yağmur’dan diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak adaya veda eden isim Yağmur oldu.

Survivor 2022 All Star'da Gönüllüler Takımından YAĞMUR Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı