Survivor Kim Elendi 19 Ocak 2022

Survivor Kim Elendi 19 Ocak 2022

Survivor'dan Kim Elendi? SMS Sıralaması ile Elenen İsim

Survivor Kim Elendi 19 Ocak 2022. Survivor All Star kim elendi? Ünlüler Takımda Birsen, Sercan, Gönüllüler Takımında Gizem ve Hikmet'ten kim elendi? Survivor SMS Sıralaması. Survivor 2022 İlk Kim Gitti? Survivor 2022 İlk Elenen İsim...


Survivor'da ilk hafta eleme gecesi 19 Ocak 2022. Survivor All Star'da bu gece ilk eleme gerçekleşti. Takımlar ada konseyinde elenen ismin kim olduğunu öğrenmek için toplandı. Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak, eleme adayları olan Birsen, Sercan, Gizem ve Hikmet'e söz verdikten sonra açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı Sürgün Adasının bir süre daha devam edeceğini yarışmacılara açıkladı. Ayrıca her hafta 3 dokunulmazlık oyunu oynanacak ve 3 aday çıkacağını, son adayın ise haftanın performans birincileri tarafından belirleneceğini açıkladı. Acun Ilıcalı bir başka yaptığı açıklamada  bu hafta Survivor kadrosunda yer alan ancak Koronavirüs olduğu için yerini Yağmur'a bırakan Nisa'nın takımına katılacağı oldu. Nisa'nın yanı sıra iki erkek ve bir kadın yarışmacı daha takımlarındaki yerlerini alacak.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamalardan sonra Survivor 2022 All Star'a ilk veda eden ismi açıkladı. 19 Ocak 2022 tarihinde eleme adayı olan Ünlüler takımından Birsen ve Sercan, Gönüllüler takımından Gizem ve Hikmet'ten rakiplerinden daha az oy alarak ilk hafta elenen isim Gizem oldu. Survivor 2022 All Star'da Gönüllüler Takımından Gizem Elendi.

19 OCAK 2022 - SURVIVOR ÖDÜL OYUNU


 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı