Survivor Kim Elendi 2 Mart 2022

Survivor Kim Elendi 2 Mart 2022

Kim Elendi 2 Mart

Survivor Kim Elendi 2 Mart 2022. Survivor’da kim elendi? Evrim, Aşkım, Yasin, Gökhan; Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 7. hafta eleme gecesi 2 Mart 2022. Survivor 2022 All Star'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Evrim’i eleme potasına göndermişti. İkinci dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler takımı kaybederek Aşkım’ı eleme potasına göndermişti. Haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Yasin’in adını üçüncü eleme adayı olarak yazmıştı. Son eleme adayı olan Gökhan’ı adını ise Gönüllüler takımının performans birincisi olan Seda söylemişti.

Acun Ilıcalı “Bence Survivor Sürgün Adası bölümü tamamlandı. Benim görüşüm bu ekip daha zor bir testle sınanmalı.” diyerek sözlerine başladı. Yarışmacılara birleşme partisinden sonra çok daha zor bir Survivor’ın kendilerini beklediği bilgisini verdi. Daha sonra eleme adayı olan yarışmacılar; Evrim, Aşkım, Yasin ve Gökhan’a söz verdikten sonra Survivor’a veda eden ismi açıkladı.

SURVIVOR 2 MART TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 2 Mart 2022 tarihinde aday olan 4 isimden; Ünlüler takımında Aşkım, Gönüllüler takımında Evrim, Yasin ve Gökhan'dan diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak yedinci hafta adaya veda eden isim Aşkım oldu. Survivor 2022 All Star'da Ünlüler Takımından Aşkım Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı