Survivor Kim Elendi 2 Şubat 2022

Survivor Kim Elendi 2 Şubat 2022

Kim Elendi 2 Şubat

Survivor Kim Elendi 2 Şubat 2022. Survivor’da kim elendi? Barış, Birsen, Evrim, Mert; Kim elendi? Kim gitti? Survivor SMS Sıralaması
 

Survivor'da üçüncü hafta eleme gecesi 2 Şubat 2022. Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmış ve Ünlüler takımı Barış'ı haftanın ilk eleme adayı olarak sürgün adasına göndermişti. İkinci dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımı kaybederek Birsen'in adını yazmıştı. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler takımı kaybederek Evrim'i üçüncü eleme adayı olarak potaya göndermişti. Son adayı ise haftayı 2 dokunulmazlık oyunu kaybettiği için Ünlüler takımının performans birincisi olan Batuhan belirledi. Batuhan dördüncü ve son aday olarak Mert'i eleme potasına göndermişti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak çok önemli açıklamalarda bulundu. İlk olarak yaptığı açıklama, performans hesaplaması ile ilgili, yarışmacının kendi oynadığı 5 güne bakılacak. son 1 haftada en az 2 kere oynama kaydı ile, birinciye daha önceki başarılarıda eklenecek. Kısaca Sürgün Adasına gitmek artık dezavantaj olmaktan çıkmış oldu. Bu açıklamadan sonra Acun Ilıcalı, Mert'e "Eğer sen bu takımda 1 kez performans birincisi ol, ben sana ekstra bir ödül vereceğim" dedi.

İkinci değişiklik ise, önümüzdeki haftadan itibaren eleme adayı olacak yarışmacılar ikişerli olarak Sürgün Adasına gidecek. Birinci ve ikinci dokunulmazlığı kaybeden yarışmacılar, ikinci dokunulmazlık oyunundan sonra Sürgün Kampına gidecek. Üçüncü dokunulmazlık oyunu ve performans birincisinin açıklayacağı isimden sonra da bu iki isim Sürgün Kampına gidecek.

Gecenin en büyük süprizi ise bu gece eleme olmayacağı oldu. Sebebi ise, Ünlüler takımından Aycan, şartların zorluğuna dayanamadığı için Survivor'dan ayrılması oldu. Bu hafta eleme adayı olan yarışmacılar, haftaya oynanacak dokunulmazlık oyunlarından sonra çıkacak 4 eleme adayı ile beraber toplam 8 eleme adayı olarak eleme potasında yarışacak ve bir eleme gerçekleşecek. Survivor 2022 All Star'da bu hafta eleme yapılmadı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı