Survivor Kim Elendi 20 Mart 2022

Survivor Kim Elendi 20 Mart 2022

Survivor 20 Mart tarihinde kim elendi? Survivor 2022 All Star’da 11. hafta adaya veda eden isim belli oldu. Ada konseyinde neler yaşandı?

Survivor Kim Elendi 20 Mart 2022. Survivor’da kim elendi? Mert, Barış, Evrim, Atakan; Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 11. hafta eleme gecesi 20 Mart 2022. Survivor 2022 All Star'da ada konseyi haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımı bu gece eleme adayı olarak 1 aday çıkarırken, Ünlüler takımı da oynanan 3 dokunulmazlık oyunundan ikisini kaybettiği için 1 aday daha çıkardı. Haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ilk aday olarak Mert’i, ikinci aday olarak ise Barış’ı eleme potasına göndermişti.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak günün performans birincisi olan isimleri açıkladı. Gönüllüler takımında kadınlarda 33 puanla Seda, erkeklerde 24 puanla Anıl ve Berkan oldu. Anıl ve Berkan birleşme partisini garantileyerek dokunulmaz oldukları için performans sıralamasında 20 puanla üçüncü olan Hikmet günün dokunulmaz ismi oldu. Daha sonra Gönüllüler takımı oylamasına geçildi. Ünlüler takımında performans birincisi olan isimler ise, kadınlarda 39 puanla Nagihan oldu. Kadınlarda Nagihan da birleşme partisini garantilediği için 33 puanla Merve dokunulmaz oldu. Erkeklerde ise 17 puanla Batuhan performans birincisi olarak dokunulmaz oldu.

SURVIVOR 20 MART, SON ADAYLAR KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Evrim 7 oy, Yağmur 2 oy, Gökhan 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 7 oy alan eleme adayı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayları Gönüllüler takımından Evrim oldu. Ünlüler takımının performans birincisi olan Nagihan Atakan’ın ismini söyleyerek son eleme adayı olarak seçti. Haftanın dördüncü eleme adayı Ünlüler takımından Atakan oldu.

SURVIVOR 20 MART TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 20 Mart 2022 tarihinde aday olan 4 isimden; Gönüllüler takımında Evrim, Ünlüler takımında Mert, Barış ve Atakan’dan rakiplerinden daha az SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Mert oldu. Survivor 2022 All Star'da Ünlüler Takımından Mert Öcal Elendi.

20 MART 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı