Survivor Kim Elendi 21 Haziran 2022

Survivor Kim Elendi 21 Haziran 2022

Kim Elendi? 21 Haziran tarihinde adaya kim veda etti?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Berkan ve Nisa’dan sonra eleme potasına kim girdi? 21 Haziran 2022, 141. bölümde 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? Survivor’da kim elendi? Survivor'da bu akşam adaya kim veda etti?

 

Survivor 21 Haziran Ada Konseyi haftanın 3. ve 4. eleme adaylarını belirlemek için toplandı. Bu akşam oynanan 3. dokunulmazlık oyununu Adem kazanarak hem dokunulmazlığın sahibi hem de performans birincisi oldu. Adem bu gece 2 isim birden söylemek zorunda kaldı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak haftanın birinci eleme adayı olan Berkan ve ikinci eleme adayı olan Nisa’ya söz verdi. Ayrıca Nisa’ya bugün oynanan dokunulmazlık oyununda 2 kez düşmesinden dolayı bir kez daha söz verdi. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Adem hem dokunulmazlık sembolünü aldığı için, hem de puan sıralamasında 1. sırayı aldığı için 2 isim söyledi. Acun Ilıcalı ada konseyinde Adem’e hangi yarışmacıları eleme adayı olarak seçtiğini sordu.

 

SURVIVOR 21 HAZİRAN, 3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor 21 Haziran, Adem haftanın 3. eleme adayı olarak Hikmet’in adını söyledi. Hikmet haftanın 3. eleme adayı oldu. Adem performans birincisi olarak söylediği isim ise Nagihan oldu. Böylece haftanın 4. eleme adayı Nagihan oldu.

Haftanın 3. Eleme Adayı HİKMET oldu.
Haftanın 4. Eleme Adayı NAGİHAN oldu.

SURVIVOR 21 HAZİRAN TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu akşam adaya veda eden ismi açıklayacak. 21 Haziran 2022 tarihinde eleme adayı olan 4 isimden; Berkan, Nisa, Hikmet, Nagihan’dan diğer adaylardan daha az seyirci SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Berkan oldu.

Survivor 2022 All Star'da Berkan Elendi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı