Survivor Kim Elendi 23 Mart 2022

Survivor Kim Elendi 23 Mart 2022

Kim Elendi 23 Mart

SURVIVOR kim elendi, kim gitti? 23 Mart 2022 Çarşamba SMS birincisi kim oldu? . Survivor’da kim elendi? Barış, Evrim, Adem, Bora ve Gizem; Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 11. hafta, 23 Mart 2022 eleme gecesi, ada konseyi Ünlüler takımı için toplandı. Survivor 2022 All Star'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı Barış’ı eleme potasına göndermişti. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ise Evrim’i potaya göndermişti. Bugün oynanan haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında 3 eleme adayı çıkacağı garantilendi. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı bu gece 2 aday daha çıkardı.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Ünlüler takımı ile sohbet ettikten sonra günün performans birincisi olan isimleri açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda 27 puanla Nagihan performans birincisi oldu. Nagihan birleşme partisini garantilediği için performans sıralamasında 23 puanla ikinci olan Merve dokunulmaz oldu. Erkeklerde ise 23 puanla Atakan performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında Nagihan gibi Elif’te birleşme partisini garantilediği için isimleri yazılmadı. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isimler ise kadınlarda 34 puanla Seda, erkeklerde 34 puanla Berkan oldu. Daha sonra Ünlüler takımı oylamasına geçildi.

SURVIVOR 23 MART, SON ELEME ADAYLARI KİMLER?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Adem 4 oy, Bora 4 oy, Gizem 2 oy, Parviz 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu dörder oy alan 2 yarışmacı Adem ve Bora beraber eleme adayı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayları Ünlüler takımından Adem ve Bora oldu. Haftanın son eleme adayını Ünlüler takımının performans birincisi olan Atakan seçti. Atakan haftanın beşinci ve son eleme adayı olarak Gizem’in adını söyledi. Haftanın beşinci eleme adayı Ünlüler takımından Gizem oldu.

SURVIVOR 23 MART TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 23 Mart 2022 tarihinde aday olan 5 isimden; Gönüllüler takımında Evrim, Ünlüler takımında Barış, Adem, Bora ve Gizem'den diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak 11. hafta adaya veda eden isim Bora oldu. Survivor 2022 All Star'da Ünlüler Takımından Bora Elendi.

23 MART 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

 

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı