Survivor Kim Elendi 23 Şubat 2022

Survivor Kim Elendi 23 Şubat 2022

Kim Elendi 23 Şubat

Survivor Kim Elendi 23 Şubat 2022. Survivor’da kim elendi? Yunus Emre, Yasin, Nagihan, Gökhan; Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 6. hafta eleme gecesi 23 Şubat 2022. Survivor 2022 All Star'da haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazanmış ve Gönüllüler takımından 2 emele adayı çıkmıştı. Gönüllüler takımı birinci dokunulmazlık oyunundan sonra Yunus Emre'yi, ikinci dokunulmazlık oyunundan sonra ise Yasin'i eleme potasına göndermişti. Haftanın son dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybederek Nagihan'ı üçüncü eleme adayı olarak potaya göndermişti. Son adayı ise Gönüllüler takımının performans birincisi olan Yağmur belirledi. Yağmur dördün ve son aday olarak Gökhan'ın ismini söyleyerek eleme potasına göndermişti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak eleme adayı olan 4 yarışmacıya söz verdikten sonra bu haftanın iki takım arasında performans birincisi olan yarışmacıyı açıkladı. Haftanın performans birincisi bir kez daha Ünlüler takımından Seda oldu. Performans birincisi olan Seda Kappa'dan 10.000 TL hediye çeki ve bir yakınına Kappa eşofman takımı hediye etme şansı kazandı. Seda eşofman takımını kız kardeşi Nurbanu'nun oğlu Muhittin'e hediye etti.

Acun Ilıcalı "Bizim için Survivor birleşme partisinde başlayacak." diyerek birleşme partisi hakkında bilgiler verdi. Survivor birleşme partisine toplam 22 yarışmacı katılacak. Birleşme partisi Mart ayının son haftasında yapılacak. Buna göre hızlı eleme dönemi başlayacak. Mart ayının ilk 3 haftasında her hafta 2 yarışmacı elenecek. 3 haftada toplam 6 yarışmacı adaya veda edecek. Ayrıca Acun Ilıcalı Survivor sevenlere bir müjde verdi. Survivor 2022 All Star Cuma günleri de ekranlarda olacağı açıkladı.

SURVIVOR 23 ŞUBAT TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'a bu hafta veda eden ismi açıkladı. 23 Şubat 2022 tarihinde aday olan 4 isimden; Ünlüler takımında Nagihan, Gönüllüler takımında Yunus Emre, Yasin ve Gökhan'dan diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak altıncı hafta adaya veda eden isim Yunus Emre oldu. Survivor 2022 All Star'da Gönüllüler Takımından Yunus Emre Elendi.

23 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı