Survivor Kim Elendi 24 Haziran 2022

Survivor Kim Elendi 24 Haziran 2022

Kim Elendi? 24 Haziran tarihinde adaya kim veda etti?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Ayşe ve Nagihan’dan sonra eleme potasına kim girdi? 24 Haziran 2022, 144. bölümde 3. eleme adayı kim oldu? Survivor’da kim elendi? Survivor'da bu akşam adaya kim veda etti?

 

Survivor 24 Haziran Ada Konseyi, yarışmacılar haftanın 3. ve son eleme adayını belirlemek için toplandı. Bu akşam oynanan 3. dokunulmazlık oyununu Adem kazanarak hem dokunulmazlığın sahibi hem de performans birincisi oldu. Adem bu akşam haftanın son eleme adayının ismini söylemek zorunda kaldı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak haftanın son dokunulmazlığını kazanan Adem’i tebrik ederek söz verdi. Ayrıca Survivor All Star yarı finalinin 29 Haziran Çarşamba, finalinin ise 30 Haziran Perşembe akşamı gerçekleşeceğini ve 1 Temmuz Cuma akşamı MasterChef Türkiye’nin başlayacağını açıkladı. Daha sonra Acun Ilıcalı ada konseyinde Adem’e hangi yarışmacıyı eleme adayı olarak seçtiğini sordu.

 

SURVIVOR 24 HAZİRAN, 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor 24 Haziran, Adem haftanın 3. eleme adayı olarak Hikmet’in adını söyledi. Hikmet haftanın 3. eleme adayı oldu.

Haftanın 3. Eleme Adayı HİKMET oldu.

SURVIVOR 24 HAZİRAN TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu akşam adaya veda eden ismi açıklayacak. 24 Haziran 2022 tarihinde eleme adayı olan 3 isimden; Ayşe, Nagihan ve Hikmet’ten diğer adaylardan daha az seyirci SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Nagihan oldu.

Survivor 2022 All Star'dan Nagihan Elendi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı