Survivor Kim Elendi 24 Mayıs 2022

Survivor Kim Elendi 24 Mayıs 2022

Kim Elendi 24 Mayıs

Survivor Kim Elendi 24 Mayıs 2022. Survivor’da kim elendi? Berkan, Ayşe, Hikmet, Sude? Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 24 Mayıs 2022. Survivor 2022 All Star'da bu hafta ikişer dokunulmazlık oyununu kaybeden takımlardan Ünlüler takımı Ayşe ve Sude’yi, Gönüllüler takımı ise Berkan’ ve Hikmet’i eleme potasına göndermişti. Bu gece eleme konseyinde bu dört adaydan en az oyu alan isim adaya veda etti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak eleme adayı olan 4 yarışmacıya tek tek söz verdikten sonra bugün oynanan ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı ile ödül hakkında sohbet etti. Daha sonra Çarşamba günü dahil 3 gün 3 ödül oyunu oynanacağını ve 2 ödülün 2 farklı ülke ziyareti olacağını açıkladı. Yarın akşam Survivor Yunanistan yarışmacıları ile oynanacak ödül oyununu kazanan takım Karayip Adaları’na gidecek.

 

SURVIVOR 24 MAYIS TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 24 Mayıs 2022 tarihinde aday olan 4 isimden; Ünlüler takımında Ayşe, Sude, Gönüllüler takımında Berkan ve Hikmet’ten diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak adaya veda eden isim Sude oldu.

Survivor 2022 All Star'da Ünlüler Takımından Sude Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı