Survivor Kim Elendi 26 Nisan 2022

Survivor Kim Elendi 26 Nisan 2022

Kim Elendi 26 Nisan

Survivor Kim Elendi 26 Nisan 2022. Survivor’da kim elendi? Gökhan, Evrim, Barış, Ayşe? Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 26 Nisan 2022. Survivor 2022 All Star'da bu hafta oynanan 4 dokunulmazlık oyununun üçünü Ünlüler takımı kaybederek Gökhan, Barış ve Ayşe’yi eleme potasına göndermişti. Bir dokunulmazlık oyunu kaybeden Gönüllüler takımı ise Evrim’i eleme potasına göndermişti. Bu gece eleme konseyinde bu dört adaydan en az SMS oyu alan isim adaya veda etti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak bugün oynanan ödül oyununu kazanan Ünlüler takımı olmasına rağmen Ünlüler takımının cezası yüzünden ödülden Gönüllüler takımının faydalanması hakkında Gönüllüler takımından Berkan ve Atakan’ın görüşlerini aldı. Ünlüler takımının kazandığı oyun sonrası yemek ödülünden Ünlüler takımının cezası yüzünden Gönüllüler takımı faydalanmış ancak ödülü hak etmediğini düşünen Atakan ve Berkan ödülü yememişti. Daha sonra eleme adayı olan Gökhan, Evrim, Barış ve Ayşe’ye söz verdi.

SURVIVOR 26 NİSAN TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 26 Nisan 2022 tarihinde aday olan 4 isim; Gönüllüler takımından Evrim, Ünlüler takımından Gökhan, Barış ve Ayşe’den diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak adaya veda eden isim Gökhan oldu.

Survivor 2022 All Star'da Ünlüler Takımından GÖKHAN Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı