Survivor Kim Elendi 26 Ocak 2022

Survivor Kim Elendi 26 Ocak 2022

Survivor 26 Ocak Kim Elendi

Survivor 26 Ocak; Kim Elendi? Mert, Ayşıl, Sercan, Berna; Survivor’da Kim Elendi? Elenen kişi hangi takımdan? Survivor SMS Sıralaması...

Survivor 26 Ocak, Kim Elendi? Survivor’da Ünlüler Takımından Ayşıl Elendi. İşte detaylar...

Survivor 26 Ocak 2022 akşamı, ikinci hafta eleme gecesinde takımlar ada konseyinde elenen ismin kim olduğunu öğrenmek için toplandı. Survivor All Star’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetmiş ve Mert Öcal'ı eleme potasına göndermişti. İkinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybederek Berna'nın adını yazmıştı. Haftanın son dokunulmazlık oyununu ise bir kez daha Ünlüler takımı kaybederek Ayşıl'ı üçüncü eleme adayı olarak potaya göndermişti. Son adayı ise Ünlüler takımının performans birincisi olan Nagihan belirledi. Nagihan dördüncü ve son aday olarak Sercan'ı eleme potasına göndermişti. Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak, eleme adayları olan Mert, Berna, Ayşıl ve Sercan'a söz verdi.

İlk sözü alan Ünlüler takımından Mert, ada konseyine pimi çekilmiş bomba gibi girdi. "Aşırı gergin ve sinirliyim. Sürgün adası beni acaip sinirli yaptı. Bu potadan çıkarsam ben ve adada kalmaya devam edersem, anlamsız ve altı boş şekilde beni yazan bir kaç tane iki yüzlü arkadaşımı Sürgün Adasına göndermek en büyük motivasyonum olacak. Allah kimseyi oraya düşürmesin." diyerek ada konseyinde bombayı patlattı. Mert'ten sonra söz alan diğer yarışmacılar Sürgün Adasının ne kadar zor bir yer olduğunu anlattılar. 2 haftada ikinci kez Sürgün Adasına giden Sercan ise "Bu sezon Sürgün Adasında, Survivor'dan daha çok zaman geçirdim." diyerek arkadaşlarını güldürdü.

26 OCAK 2022 - SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Acun Ilıcalı yarışmacılara, "Survivor 2022 gelmiş geçmiş en zor Survivor olacak. Ben şampiyon olacak yarışmacının; en iyi koşan, en iyi atan değil, en zor şartları yenen, en dayanıklı yarışmacı olmasını istiyorum." dedi. Daha sonra yarışmacılara kısa bilgiler verdi. Kısa bir süredir takımlarının yanında olamayan Ünlüler takımından Adem, Sema ve Aycan, yarın takımlarına geri dönecek. Ayrıca yeni yarışmacılar da ilk oynanacak oyunda takımlarındaki yerlerini alacak.

26 Ocak 2022 - SURVIVOR KİM ELENDİ?
Acun Ilıcalı yaptığı açıklamalardan sonra Survivor 2022 All Star'a bu hafta veda eden ismi açıkladı. 26 Ocak 2022 tarihinde eleme adayı olan Ünlüler takımından Mert, Ayşıl ve Sercan, Gönüllüler takımından Berna'dan rakiplerinden daha az oy alarak ikinci hafta adaya veda eden isim Ayşıl oldu. Survivor 2022 All Star'da Ünlüler Takımından Ayşıl Elendi.

26 OCAK 2022 - SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı