Survivor Kim Elendi 27 Haziran 2022

Survivor Kim Elendi 27 Haziran 2022

Kim Elendi? 27 Haziran tarihinde adaya son kez kim veda etti?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Nisa ve Hikmet’ten sonra eleme potasına kim girdi? 27 Haziran 2022, 147. bölümde 3. eleme adayı kim oldu? Survivor’da kim elendi? Survivor'da bu akşam adaya kim veda etti?

 

Survivor 27 Haziran Ada Konseyi, yarışmacılar sezonun son ada konseyinde son eleme için toplandı. Bu akşam oynanan 3. ve sezonun son dokunulmazlık oyununu Ayşe kazanarak hem dokunulmazlığın sahibi hem de İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Survivor All Star 2022 finalini garantilemiş oldu. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak sezonun son dokunulmazlığını kazanarak İstanbul finalini garantileyen Ayşe’yi tebrik ederek söz verdi. Daha sonra sosyal medya yarışmasında takipçi sayısını artırarak kazanan 3 yarışmacıyı açıkladı. Sosyal medya hesabında takipçi sayısını en çok artıran yarışmacılar alfabetik sıra ile Adem, Hikmet ve Nisa oldu. Bu 3 yarışmacı Trendyol’dan 25.000 TL cüzdan bakiyesi kazandı. Acun Ilıcalı’nın bir diğer açıklaması ise yarın akşam final oyunları oynanacak. İlk oyunda 4 yarışmacıdan sonuncu olan yarışmacı ilk eleme adayı olacak. Kalan 3 yarışmacı arasında oynanacak 2. oyunda sonuncu olan yarışmacı 2. eleme adayı olacak. Bu 2 eleme adayı arasında İstanbul’da büyük finalden 1 gün önce Çarşamba günü canlı yayında 1 veda gerçekleşecek.

 

SURVIVOR 27 HAZİRAN, 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor 27 Haziran, bu akşam oynanan sezonun son dokunulmazlık oyununu Ayşe kazanarak İstanbul finalini garantiledi. Oynanan 2 dokunulmazlığı kazanan Batuhan da İstanbul finalini ilk garantileyen isim olmuştu. Böylece Adem otomatik olarak haftanın 3. ve sezonun son eleme adayı oldu.

Survivor 27 Haziran, Haftanın 3. Eleme Adayı ADEM oldu.

SURVIVOR 27 HAZİRAN TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu akşam adaya veda eden ismi açıklayacak. 27 Haziran 2022 tarihinde eleme adayı olan 3 isimden; Nisa, Hikmet ve Adem’den diğer adaylardan daha az seyirci SMS oyunu alarak adaya son veda eden isim Hikmet oldu.

Survivor 2022 All Star'dan Hikmet Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı