Survivor Kim Elendi 29 Haziran 2022

Survivor Kim Elendi 29 Haziran 2022

Survivor'da Kim Elendi? Büyük Finale Gitmeyi Kim Kazandı?

29 Haziran 2022 Survivor Kim Elendi? Survivor All Star 2022’de Son Yarı Finalist Kim Oldu? Ayşe mi Nisa mı? Survivor'da Finale Kim Kaldı? Survivor’da kim elendi?

 

Survivor yarı final gecesi 29 Haziran 2022. Survivor’da Salı akşamı oynanan yarı final oyununda Adem, Batuhan, Ayşe ve Nisa kıyasıya mücadeleler çıkarmış, Yarı final oyunlarının ilkinde Ayşe ilk SMS adayı olmuştu. 2. Yarı final oyununda ise Nisa 2. SMS adayı olmuş ve Adem, Batuhan yarı finale kalmayı garantilemişti.

Survivor All Star 2022’de yarı final gecesi eleme adayı olan Ayşe ve Nisa için canlı yayında SMS oylaması başlatıldı. Ayşe ve Nisa'dan en az SMS oyunu alan yarışmacı bu gece Survivor All Star 2022’de şampiyon olma hayaline veda edecek. 29 Haziran 2022 tarihinde Survivor’da elenen kişi Tv8 ekranlarında İstanbul'dan canlı yayınla belli oldu. Survivor'da rakibinden daha fazla SMS oyu alarak Adem ve Batuhan’dan sonra yarı finale kalan son yarışmacı Nisa oldu. Ayşe SMS oylaması sonucunda Survivor'dan elendi ve Survivor’i 4. sırada tamamladı.

Survivor'dan elenen ilk isim Ayşe Yüksel oldu.

 

Acun Ilıcalı daha sonra yarı finale kalan 3 yarışmacı, Adem, Batuhan ve Nisa için SMS oylamasını başlatarak bugüne kadar elenmiş yarışmacılarla sohbet etti. İstanbul’da gerçekleşen Survivor yarı finalinin sonunda yarın akşam yapılacak büyük finalin 2 finalisti Adem ve Nisa oldu. Batuhan Survivor All Star 2022’yi 3. sırada tamamlayarak Survivor şampiyonu olma rüyasına veda etti.

Survivor'dan bu gece elenen ikinci isim Batuhan Karacakaya oldu.

Survivor All Star 2022'de Adem ve Nisa finale kaldı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı