Survivor Kim Elendi 30 Mart 2022

Survivor Kim Elendi 30 Mart 2022

Kim Elendi 30 Mart

SURVIVOR kim elendi, kim gitti? 30 Mart 2022 Çarşamba akşamı kim gitti? Survivor’da kim elendi? Evrim, Hikmet, Gökhan, Yasin; Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 12. hafta, 30 Mart 2022 eleme gecesi, ada konseyi Gönüllüler takımı için toplandı. Survivor 2022 All Star'da oynanan 3 dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Evrim, Hikmet, Gökhan ve Barış’ı eleme potasına göndermişti. Bu gece 4 adaydan birisi adaya veda etti.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımında eleme adayı olan yarışmacılara söz verdikten sonra takımlarla birleşme partisi hakkında sohbet etti. Daha sonra Gönüllüler takımından Nisa’ya voleybol maçı teklifi yaptı. Nisa’ya yaptığı teklifte “Ben, İrem ve senin bize vereceğin üçüncü yarışmacı bir takım, sende istediğin 2 yarışmacı ile kendi takımını kurabilirsin. Ödül olarak da hediye çeki vereceğim” dedi.

Acun Ilıcalı yaptığı bir diğer önemli açıklama ise; “Ödüller nasıl artıyorsa, cezalarda o şekilde artmalı. Bu haftadan itibaren dokunulmazlık sayısı 4 olacak. Ama önemli olan konu şu; bu haftadan itibaren aday olan isimler bir yolculuk yapacak. Gideceğiniz yerin adı “Yokluk Adası”. Bu seferki adada 24 saat kalacaksınız. Tek başınıza kalacaksınız. Teknik ekipten kimse olmayacak. Eviniz olmayacak. Sadece 1 battaniye ve siz. 24 saat, konuşabileceğiniz tek şey güvenlik kameraları olacak. 1 avuç pirinç ve limitsiz su erzağınız olacak. Sağlık sorunu olmadığı sürece 24 saat insan yüzü görmeyeceksiniz.” diyerek yarışmacıları bekleyen yeni sistemi anlattı.

SURVIVOR 30 MART TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 30 Mart 2022 tarihinde aday olan 4 isimden; Evrim, Hikmet, Gökhan ve Yasin'den diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak 12. hafta adaya veda eden isim Yasin oldu. Survivor 2022 All Star'da Gönüllüler Takımından Yasin Elendi.

30 MART 2022 - Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Öğrenmek için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı