Survivor Kim Elendi 5 Nisan 2022

Survivor Kim Elendi 5 Nisan 2022

Kim Elendi 5 Nisan

Survivor Kim Elendi 5 Nisan 2022. Survivor’da kim elendi? Ardahan, Barış, Gizem, Gökhan? Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 5 Nisan 2022. Survivor 2022 All Star'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ilk eleme adayı olarak Ardahana’ı eleme potasına göndermişti. İkinci ve üçüncü dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler takımı kaybederek Barış’ı üçüncü, Gizem’i dördüncü eleme adayı olarak potaya göndermişti. Haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Gökhan’ı son aday olarak eleme adayı potasına göndermişti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak eleme adayı olan yarışmacılara tek tek söz verdi. Daha sonra “Ben geçen geceki ada konseyinden hiç memnun değilim. Bundan sonra kime söz vereceksem sadece o konuşacak, diğer arkadaşlar müdahale etmeden sadece dinleyecek” diyerek yarışmacılara sitemlerde bulundu. Daha sonra Nisa’ya Nagihan hakkında söylediği doping iddiasını nereden duyduğunu sordu. Nisa “Bu iddiayı Hikmet abiden duydum” dedi. Acun Ilıcalı bu cevaptan sonra Hikmet’e söz verdi. Hikmet “Nagihan sporu bırakmak için dilekçe verdi. Kimse sporu durduk yere bırakmaz. Ben sporu bırakmasının sebebi doping olduğunu duydum dedi”. Acun Ilıcalı Hikmet’e “Yarışmacılara önceki hayatlarla alakalı yıpratmaya çalışması bel altı vurmaktır. Senin geçmişin ile de ilgili konuşmaya başlarsak belli iddialar atılabilir. Altını çiziyorum Survivor adada geçen mücadeledir. Birbirinizle ilgili iddiaları bırakıyorsunuz. Geçmişle ilgili konuşmayı da yasaklıyorum. Bu bel altı vurmaktır.” diyerek konuyu kapattı. Daha sonra eleme adayı olan yarışmacılar; Ardahan, Barış, Gizem ve Gökhan’dan Survivor’a veda eden ismi açıkladı.

SURVIVOR 5 NİSAN TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 5 Nisan 2022 tarihinde aday olan 4 isimden; Ünlüler takımında Barış, Gizem, Gönüllüler takımında Ardahan ve Gökhan'dan diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak adaya veda eden isim Ardahan oldu. Survivor 2022 All Star'da Gönüllüler Takımından ARDAHAN Elendi.

5 Nisan 2022 - Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Öğrenmek için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı