Survivor Kim Elendi 9 Mart 2022

Survivor Kim Elendi 9 Mart 2022

Kim Elendi 9 Mart

Survivor Kim Elendi 9 Mart 2022. Survivor’da kim elendi? Yasin, Birsen, Mert, Barış; Kim Elendi? Survivor'da adaya kim veda etti?


Survivor'da 8. hafta eleme gecesi 9 Mart 2022. Survivor 2022 All Star'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Yasin’in adını yazarak eleme potasına göndermişti. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ise Birsen’i eleme potasına göndermişti. Haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı bu gece 2 ismi daha eleme potasına gönderdi.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda Sema, erkeklerde Batuhan günün performans birincileri oldu. Bugünkü oylamada dokunulmaz olan Batuhan ve Sema’nın isimleri yazılmadı. Gönüllüler takımında ise kadınlarda Evrim, erkeklerde Berkan performans birincisi oldu. Daha sonra Ünlüler takımı oylamasına geçildi.

SURVİVOR 9 MART, SON İKİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylamaya göre Mert 5 oy, Sercan 4 oy, Barış 3 oy, Bora 1 oy, Gizem 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 5 oy alan Mert haftanın üçüncü gitme adayı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı Ünlüler takımından Mert oldu. Haftanın performans birincisi olan Batuhan haftanın dördüncü ve son eleme adayını seçti. Batuhan haftanın son eleme adayı olarak Barış’ın adını söyledi. Haftanın dördüncü eleme adayı Ünlüler takımından Barış oldu.

SURVIVOR 9 MART TARİHİNDE KİM ELENDİ??
Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'da bu hafta adaya veda eden ismi açıkladı. 9 Mart 2022 tarihinde aday olan 4 isimden; Gönüllüler takımında Yasin, Ünlüler takımında Birsen, Mert ve Barış'tan diğer adaylardan daha az SMS oyu alarak sekizinci hafta adaya veda eden isim Birsen oldu. Survivor 2022 All Star'da Ünlüler Takımından Birsen Elendi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı