Survivor Kim Elendi 9 Şubat 2022

Survivor Kim Elendi 9 Şubat 2022

Kim Elendi 9 Şubat

Survivor Kim Elendi 9 Şubat 2022. Survivor’da kim elendi? Barış, Birsen, Evrim, Mert, Furkan, Bora, Gizem, Sercan kim elendi? Kim gitti? Survivor'da adaya kim veda etti?
 

Survivor dördüncü hafta eleme gecesi 9 Şubat 2022. Survivor'da geçen hafta Ünlüler takımından Aycan kendi isteği ile yarışmadan ayrıldığı için eleme gerçeklememişti. Geçen haftanın eleme adayları ve bu haftanın eleme adayları içinden birisi adaya veda etti. Geçen haftanın eleme adayları Ünlüler takımından Barış, Birsen ve Mert, Gönüllüler takımından Evrim olmuştu. Bu hafta oynanan bütün dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Ünlüler takımı 4 aday çıkarmıştı. Ünlüler takımının eleme adayları Furkan, Bora, Gizem ve Sercan oldu. 2 haftanın toplam 8 eleme adayından birisi bu gece adaya veda etti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak önce bugün kaşı açılarak sakatlanan Ünlüler takımından Furkan’a geçmiş olsun dileyerek konseyi başlattı. Sonra dün gece ödül oyununda yaşanan Gönüllüler takımından Yunus Emre ile Hikmet ve Ogeday arasında geçen kavga hakkında taraflara söz verdi. Bu 3 yarışmacının yaptığı savunmalardan sonra Yunus Emre 2 ödülden, Hikmet ise 1 ödülden yararlanmama cezası aldı.

Acun Ilıcalı haftanın iki takım içerisinde en başarılı yarışmacısını açıkladı. Gönüllüler takımından 28 oyunda %78 galibiyet oranı ile Berkan oldu. Haftanın performans birincisi olan yarışmacının ödülü ise istediği bir yakınını tepeden tırnağa Survivor sponsor firması ile giydirmek oldu. Berkan yakını olarak annesini seçti. Daha sonra Survivor’da elenen isim açıklandı…

Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star'a bu hafta veda eden ismi açıkladı. 9 Şubat 2022 tarihinde eleme adayı olan Ünlüler takımından Barış, Birsen, Mert, Furkan, Bora, Gizem, Sercan, Gönüllüler takımından Evrim’den rakiplerinden daha az oy alarak dördüncü hafta elenen isim Furkan oldu. Survivor 2022 All Star'da Ünlüler Takımından Furkan Elendi.

9 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı