Survivor 11 Haziran Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 11 Haziran Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor İletişim Oyunu

Survivor'da bu akşam Ödül Oyununu kim kazandı? 11 Haziran 2022 Cumartesi, Survivor Ödül Oyunu, 1. ve 2. etabı kim kazandı? Survivor İletişim Oyununda ödül ne?


Survivor 11 Haziran, İletişim Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan eleme adayı olan Ünlüler takımından Anıl, Batuhan ve Ayşe, Gönüllüler takımından Hikmet ile sohbet etti.

SURVIVOR 11 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. Takımlar her turda 1 kadın 2 erkek yarışmacı ile yarıştı. Deniz parkurunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde önce üzerinde birden beşe kadar sayılar olan karoları, daha sonra 5 adet sembolü rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte Ödül oyununda yaşananlar…

11 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
İletişim Ödül Oyununu Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden istediği bir kişi ile sesli konuşabilecek. Gönüllüler takımı kazanırsa istediği bir arkadaşı ile görüntülü konuşabilecek.

 

11 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
İletişim Ödül Oyunu, 1. turunu Ünlüler Takımı 8-4 kazandı. İletişim ödül oyunu 1. turunda Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı tekrar öne geçerek eşleşmeleri 5-4 tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı tüm oyunları kazanarak durumu 8-4 yaptı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 11 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, 2. turunu Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. İletişim ödül oyunu 2. turuna Ünlüler takımı çok iyi başladı. İlk eşleşmeleri 3-0, ikinci eşleşmeleri 5-1, üçüncü eşleşmeleri 6-3 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı Batuhan ve Adem’in aldığı sayılarla durumu 8-3 yaptı. 6-4 yaptı. 8-3 biten 2. tur sonucu genel skoru Ünlüler takımı durumu 2-0 yaptı. Bu skorla İletişim Ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı ve ödülünün sahibi oldu.

Survivor Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Juzdan CarrefourSA Çekilişi

Juzdan CarrefourSA Çekilişi

3 hafta 500.000 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı