Survivor 12 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 12 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da Bu Akşam Ödül Oyunu

Survivor Ödül Oyununu kim kazandı? 12 Mayıs 2022 Perşembe, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan haftanın ilk ödül oyununda her 2 takımla sohbet etti. Ünlüler takımından Sema oğlu Ali’nin doğum gününü kutladı. Her iki takım ödül oyununu kazanarak haftaya iyi bir başlangıç yapmak için kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 12 MAYIS ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyununda 10 olan takım kazandı. Kadın ve erkek yarışmacılar karışık yarıştılar. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde 6 adet topu platform üzerindeki deliklere rakibinden önce başarılı şekilde yerleştirerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

12 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununu kazanan takım açık havada masaj keyfi yaşayacak ve akşam yemeği yiyecek.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyunu ilk eşleşmelerinde 2 takım eşitliği bozamadı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. İkinci eşleşmelerde de eşitlik bozulmadı. Eşleşmeler 6-6 beraberlikle geçildi. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı oyunu ağırlığını koydu ve oyunu 10-8 önde tamamladı. 10-8 biten oyun sonucu Gönüllüler takımı ödül oyununun ve ödülün sahibi oldu.

Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

 

SURVIVOR 12 MAYIS BİL BAKALIM ve ANLAT BAKALIM

Gecenin ikinci oyununda takımlar Bil Bakalım ve Anlat Bakalım ile karşı karşıya geldi. Bil Bakalım oyununda 10 olan takım genel skorda 1 puan kazandı. Anlat Bakalım oyununda ise 5 olan takım genel skorda 1 puan kazandı. Eğer genel skorda eşitlik olursa takımlar Salla bakalım oyununda Murat Ceylan’ın kısa süre için gösterdiği objelerle ilgili sorduğu soruları bilmeye çalıştı. Takımlar bil bakalım ve anlat bakalımda eğlenceli dakikalar yaşadı. İşte anlat bakalımda yaşananlar…

SURVIVOR 12 MAYIS BİL BAKALIM VE ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ;
Anlat Bakalım ödülü nevresim ya da yorgandan seçtikleri birisi. Ayrıca kazanan takım kazandibi yiyecek.

SURVIVOR 12 MAYIS BİL BAKALIM KİM KAZANDI?
Bil Bakalım Oyununu Gönüllüler Takımı 10-8 kazandı. Bil Bakalım oyununu takımlar kadınlar ve erkekler karışık oynadı. İlk eşleşmelerde eşitlik bozulmadı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 7-5 tamamladı. Son eşleşmeleri Gönüllüler takımı 10-6 önde tamamladı. 10-6 biten Bil Bakalım sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 12 MAYIS ANLAT BAKALIM KİM KAZANDI?
Anlat Bakalım Oyununu Ünlüler Takımı 5-0 kazandı. Anlat bakalımda Ünlüler takımı fırtına gibi esti ve rakibine şans tanımadı. Anlat bakalım 5-0 bitirdi. 5-0 biten Anlat bakalım sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda 1-1 olan oyunun kazananı “Salla Bakalım” oyunu belirledi. Salla bakalım oyununda tek 1 soruyu bilen takım ödülün sahibi oldu. Murat Ceylan gösterdiği kavanoz içinde kaç fıstık olduğunu sordu. Doğru cevabı veren Gönüllüler takımı oldu ve genel skorda 2-1 öne geçti. Bu skorla Gönüllüler takımı bu akşam oynanan Anlat Bakalım ve Bil Bakalım ödülünün sahibi oldu.

Survivor Anlat Bakalım ve Bil Bakalımı Gönüllüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı