Survivor 16 Mayıs Türk Yunan Ödül Oyununu Kim Kazandi

Survivor 16 Mayıs Türk Yunan Ödül Oyununu Kim Kazandi

Survivor’da Bu Akşam Türk Yunan Ödül Oyunu

Survivor Türk Yunan Ödül Oyununu kim kazandı? 16 Mayıs 2022 Pazartesi, Survivor Türk Yunan Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Türk Yunan Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu Acun Ilıcalı ve Yunan sunucu Sakis’in sunumu ile oynandı. Acun Ilıcalı oyun öncesi Türk Yunan her 2 ülkenin yarışmacıları ile sohbet etti. Gönüllüler takımından Hikmet adada yaptığı tavlayı Yunan mavi takımına hediye etti. Daha sonra Acun Ilıcalı Yunan yarışmacıları tanıttı.

SURVIVOR 16 MAYIS TÜRK YUNAN ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyununda kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde masa üzerindeki 5 adet sembolü lobut atışları ile masadaki deliklere rakibinden önce başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

16 MAYIS SURVIVOR TÜRK YUNAN ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül oyunu ödülü Nescafe XPress soğuk kahve. Ayrıca Acun Ilıcalı ödül oyununun büyük ödülünü açıklarken, “Sizi buradan karavanla alıyoruz, süper lüks bir villaya götürüyoruz. Villaya süper dansçılar geliyor. Acaip güzel bir yemek yiyorsunuz ve mükemmel bir parti sizi bekliyor. DJ ile beraber. Partisnin DJ ise Cemal Can.” dedi ve yarışmacılar heyecandan yerinde duramadı. Kadınlar etabını kazanan takım Nescafe XPress’lerin de tadım hakkının sahibi oldu.

 

SURVIVOR TÜRK YUNAN ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Mavi Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyunu ilk eşleşmelerini Türk Yunan Mavi takım 3-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Türk Yunan Kırmızı takım rakibini yakaladı ve eşleşmeler 5-5 beraberlikle geçildi. Son eşleşmelerde Mavi takım çıktığı tüm oyunları kazanarak oyunda durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Türk Yunan Mavi takım 1-0 öne geçti. Kadınlar etabını kazanan takım Nescafe XPress tadım hakkının sahibi oldu.

SURVIVOR TÜRK YUNAN ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Mavi Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyunu ilk eşleşmelerini Mavi takım 4-3 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Kırmızı takımın tek sayısını Adem aldı ve eşleşmeleri Mavi takım 8-5 önde tamamladı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Türk Yunan Mavi takım 2-0 öne geçti. Genel skorda 2-0 oyun sonucu ödül oyununu Türk Yunan Mavi takımı kazandı.

Survivor Türk Yunan Ödül Oyununu Mavi Takım Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı