Survivor 16 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 16 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 16 Şubat Ödül Oyunu

Survivor 16 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı? 16 Şubat 2022 Survivor Ödül Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabını Kim Kazandı?


Survivor 16 Şubat Ödül Oyunu, Murat Ceylan oyun öncesi sakatlığı geçen ve bugün oynayabilecek olan Gönüllüler takımından Evrim ile sohbet etti. Ünlüler ve Gönüllüler takımları bugün oynanan ödül oyununda ödülü kazanabilmek için parkurda kıyasıya mücadele etti.

SURVIVOR 16 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler, parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde 2 adet topu çemberden geçirip sepete rakibinden önce başarılı şekilde atan takımına 1 puan kazandırdı. Bugün oynanan ödül oyununda Gönüllüler takımında Atakan, Nisa ve Sude sakatlıklarından dolayı oynayamadı. İşte kadınlar ve erkekler etabını kazananlar…

16 ŞUBAT SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununu kazanan takım patates kızartması olan ödülü turuncu evde, konforlu bir şekilde yeme şansını yakaladı.

SURVIVOR 16 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
16 Şubat Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-1 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 3-1 önde tamamladı. Oyuna fırtına gibi başlayan Ünlüler takımı ikinci eşleşmelerde aradaki farkı açarak durumu 7-1 yaptı. Üçüncü eşleşmelerin ilk oyununda Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Seda’yı yenerek durumu 8-1 yaptı. 8-1 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

16 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR KİM ELENDİ?

 

SURVIVOR 16 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
16 Şubat Ödül Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-0 kazandı. Ödül oyununda Ünlüler erkekleri de kadınlarda olduğu gibi oyuna çok hızlı başladı. İlk eşleşmelerde rakibine sayı vermeyerek eşleşmeleri 8-0 önde tamamladı. Oyunu uzatmayan Ünlüler takımı genel skora durumu 2-0 yaptı. Survivor Ödül Oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 25. bölümü 16 Şubat Çarşamba akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Bu gece oynanan ödül oyununda tam anlamıyla Ünlüler rüzgarı esti. Kadınlar etabını 8-1, erkekler etabını ise sezonun en farklı skorunu yaparak 8-0 kazanan Ünlüler takımı genel skoru 2-0 yaptı. Ünlüler takımı patates kızarması ödülünü kazanarak turuncu evde güzel dakikalar geçirdi.

16 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR KİM ELENDİ?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı