Survivor 17 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 17 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor'da bu akşam Ödül Oyununu kim kazandı? 17 Mayıs 2022 Salı, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu öncesi yarışmacılar Murat Ceylan’ın doğum gününü kutladı. Daha sonra Murat Ceylan Gönüllüler takımında eleme adayı olan yarışmacılarla sohbet etti. Survivor’da bu akşam Gönüllüler takımı ödül oyununu kazanarak adaya veda edecek arkadaşları ile son yemeklerini yemek, uzun zamandır ödül oyunu kazanamayan Ünlüler takımı ise ödül hasretlerini gidermek için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 17 MAYIS ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar deniz parkurunda yarıştı. Deniz üzerine kurulu denge engelleri ile dolu parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde haraketli panel üzerindeki 3 sepete kum torbalarını rakibinden önce başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

17 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyunu Ödülü tombik döner sandviç ve patates kızartması. Kadınlar etabını kazanan takım ödülü tatma hakkının sahibi oldu.

SURVIVOR 17 MAYIS ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri 5-4 ve dördüncü eşleşmeler 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Survivor’un ikizleri Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Seda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Sema kazandı ve oyunda skoru 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. Kadınlar etabını kazanan Ünlüler takımı ödülü tadım hakkının sahibi oldu.

SURVIVOR 17 MAYIS ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyunu erkekler etabı ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 beraberlikle tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı öne geçti eşleşmeleri 5-4 tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı 2 sayıya çıkararak eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Ogeday’ı yenerek eşleşmeleri 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı durum 2-0 yaptı.

Survivor Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı