Survivor 19 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 19 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da Bu Akşam Ödül Oyunu

Survivor Ödül Oyununu kim kazandı? 19 Mayıs 2022 Perşembe, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan iki takımla Gönüllüler takımından Seda’nın vedası hakkında sohbet etti. Haftanın ilk oyununda takımlar ilk oyunu kazanarak haftaya iyi bir başlangıç yapmak için kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 19 MAYIS ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyununda 10 olan takım kazandı. Kadın ve erkek yarışmacılar karışık yarıştılar. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final atışlarından önce içinde canlı yengeç olan sepetten yapbozun parçalarını alarak yapbozu tamamladı. Final atışlarında sepetin önüne koydukları lobutu rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

19 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununu kazanan takım Nef Arsa’da ayak tenisi oynadıktan sonra güzel bir yemek yiyecek.

 

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 10-9 kazandı. Ödül oyunu ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 4-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve öne geçti. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 7-5 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 9-9 berabere tamamlandı. 9-9 olan oyunu kazanan bayrak yarışında belli oldu. Ödül oyunu bayrak yarışına Ünlüler takımında Batuhan, Sude, Gönüllüler takımında Atakan, Nagihan çıktı. Bayrak yarışını Ünlüler takımı Batuhan’ın başarılı atışlarıyla kazandı ve ödül oyununda durum 10-9 oldu. 10-9 biten oyun sonucu Ünlüler takımı ödül oyununun ve ödülün sahibi oldu.

Survivor Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı