Survivor 2 Haziran Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2 Haziran Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor'da bu akşam Ödül Oyununu kim kazandı? 2 Haziran 2022 Perşembe, Survivor Ödül Oyunu, 1. ve 2. etabı kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan Ünlüler takımından adaya veda eden Sema’nın ardından haftalık oluşturulan yeni takımlarla sohbet etti. Her iki takım yarışmacıları ödül oyununu kazanarak yeni takımlarıyla iyi bir başlangıç yapmak içim kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 2 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. Her turda 3 erkek 1 kadın yarışmacı parkurda yarıştı. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar finalde 10 adet lobutu numara sırasına göre sıraladıktan sonra halka atışları ile rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

2 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununu kazanan takım ateş başında aperatifler yiyecekler yiyecek. Ardından Dominikli bir müzik gurubundan Akustik konser dinleyecek.

 

SURVIVOR 2 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, 1. turu Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Ödül oyunu 1. turun ilk eşleşmeleri 2-2 berabere tamamlandı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 5-3 tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 8-4 önde tamamladı. 8-4 biten 1. tur sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 2 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, 2. turu Ünlüler Takımı 8-2 kazandı. Ödül oyunu 2. turun ilk eşleşmelerine Ünlüler takımı iyi başladı. Çıktığı tüm oyunları kazanan Ünlüler takımı eşleşmeleri 4-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 7-1 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı Adem’in sayısı ile durumu 8-2 yaptı. 8-2 biten 2. tur sonucu genel skorda Ünlüler takımı durumu 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan oyunu kazanan en iyiler etabında belli oldu.

SURVIVOR 2 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU EN İYİLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-1 kazandı. Final etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımından Nisa, Gönüllüler takımından Nagihan karşılaşmasını Nisa kazanarak Ünlüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşme Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Hikmet karşılaşmasını kazanan Adem durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Nisa, Gönüllüler takımından Nagihan’nın 2. karşılaşmasında kazanan Nagihan oldu ve en iyilerde durumu 2-1 yaptı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Hikmet’in 2. karşılaşmasında ise Adem bir kez daha kazanarak durumu 3-1 yaptı. 3-1 biten en iyiler turu sonucu genel skorda durum 2-1 oldu. Genel skorda 2-1 olan ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı ve ödülünün sahibi oldu.

Survivor Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı