Survivor 2 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2 Şubat Ödül Oyunu

Survivor 2 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı? 2 Şubat 2022 Survivor Ödül Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabını, Final Etabını Kim Kazandı?
 

Survivor 2023 - 2 Şubat Erzak Oyununu Kim Kazandı? Öğrenmek için TIKLAYIN!!!


Survivor 2 Şubat Ödül Oyunu, Ünlüler takımı sezonun ilk ödül oyununu, Gönüllüler takımı ise ödül oyunlarında yakaladıkları seriyi devam ettirmek için parkurda yarıştı.

SURVIVOR 2 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, takımlar ikişerli yarıştıkları oyunda, bir yarışmacı havuz sonunda yer alan sandala koşarak bindi. Havuzun başlangıcında yer alan dev çark içindeki ikinci yarışmacı, bir hamster gibi çark içinde koşarak sandalı kendine doğru çekti. Sandalla havuz başına ulaşan yarışmacı, balık kılçığı şeklindeki yap bozu tamamladıktan sonra final atışlarına geldi. Finalde masa üstünden disk atışları yaparak 4 adet silindiri rakibinden önce düşürüp takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını kazananlar…

2 ŞUBAT SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununun ödülü kızarmış tavuk baget. Kadınlar etabını kazanan takım, ödülü tatma hakkı kazandı.

SURVIVOR 2 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
2 Şubat Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Kadınlar etabının ilk oyununda Ünlüler takımından Nagihan sakatlanarak yarış dışı kaldı. Devam eden oyunda ilk eşleşmeleri Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. Ünlüler takımı aradaki farkı açarak ikinci eşleşmeleri 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı 1 sayıya indirerek eşleşmeleri 5-4 kapattı. Üçüncü eşleşmeleri de Ünlüler takımı 7-5 önde tamamladı. Son oyunda Ünlüler takımından Elif, Gönüllüler takımından Nisa’yı yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti ve ödülü tatmaya hak kazandı.

SURVIVOR 2 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
2 Şubat Ödül Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-3 kazandı. Ödül oyunu erkekler etabına Ünlüler takımı hızlı başladı ve ilk eşleşmeleri 4-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerin ilk oyununda Ünlüler takımından Sercan sakatlandığı için oyuna devam edemedi. Devam eden oyunda ikinci eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı açtı ve eşleşmeleri 7-2 önde bitirdi. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı Batuhan’ın sayısı ile durumu 8-3 yaptı ve bu sezon ilk kez bir ödül oyunu kazandı. 8-5 biten etap sonucu genel skoru Ünlüler takımı 2-0 yaptı. Survivor Ödül Oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 15. bölümü 2 Şubat Çarşamba akşamı ödül oyununu Murat Ceylan sundu. Bu sezon hiçbir ödül oyunu kazanamayan Ünlüler takımı oyuna çok hırslı başladı. Kadınlar etabında Nagihan, erkekler etabında ise Sercan sakatlanarak oyun dışı kaldı. Kadınlar etabını 8-5, erkekler etabını 8-3 kazanan Ünlüler takımı oldu. İki etabı da kazanan Ünlüler takımı ilk kez bir ödül oyununu kazanmış oldu.

2 ŞUBAT 2022 SURVIVOR KİM ELENDİ?

Survivor 2022 All Star ile ilgili tüm videolara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...
https://www.youtube.com/c/survivorturkiye/videos

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı