Survivor 21 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 21 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor Ödül Oyununu kim kazandı? 21 Nisan 2022 Perşembe, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan her iki takımla Gönüllüler takımından Yağmur’un vedası hakkında sohbet etti. Survivor’da bu akşam takımlar karışmadan önce çıktıkları son ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele etti.

SURVIVOR 21 NİSAN ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyununda 10 olan takım ödülün sahibi oldu. Kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra, finalde rampa yardımı ile 2 adet topu sepete rakibinden önce başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

21 NİSAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyunu ödülü bulgur çorbası, Ankara tava, ıslama köfte, ve peynir helvası.

SURVIVOR 21 NİSAN ÖDÜL OYUNU KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 10-9 kazandı. Survivor All Star’da takımlar karışmadan önceki son ödül oyununda 10 olan takım ödülün sahibi oldu. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 4-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde durum 9-9 olunca ödül oyununu kazanan bayrak yarışında belli oldu. Bayrak yarışına Ünlüler takımından Sema, Barış, Gönüllüler takımından Ayşe ve Ogeday yarıştı. Ünlüler takımından Barış, Gönüllüler takımından Ogeday atışları yaptı. Ödül oyununu Barış’ın başarılı atışları ile Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 21 Nisan Perşembe akşamı 84. bölümde takımlar karışmadan önceki son ödül oyunu ile karşı karşıya geldi. Bu akşam oynanan son ödül oyununda 10 olan takım ödülün sahibi oldu. Başa baş geçen oyun 9-9’a geldi ve oyun bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışını Barış’ın başarılı atışları ile kazandı. Barış’ın sayısı ile Ünlüler takımı ödül oyununu 10-9 kazandı.

21 Nisan 2022 - Survivor Acil Durum Konseyi (Yeni Takımlar) için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı