Survivor 22 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 22 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 22 Şubat Ödül Oyunu

Survivor 22 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı? 22 Şubat 2022 Survivor Ödül Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etabını Kim Kazandı? Survivor Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.


Survivor 22 Şubat Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan Gönüllüler takımının yeni yarışmacısı Ayşe Yüksel’i takımına tanıttı. Takımlar ödül oyunu öncesi acil durum konseyinde Yasin ve Hikmet için toplandı. Ada konseyinde yaşanan Yasin ve Hikmet kavgasından dolayı iki yarışmacı ağır cezalar aldı. Hikmet 2 ödülden yararlanmama cezası alırken, Yasin Survivor tarihinin en ağır cezasını aldı. Acun Ilıcalı Yasin’e 6 ödülden yararlanmama cezası verdi. Ayrıca Yasin bir kez daha bir olaya karışırsa, sorgusuz sualsiz diskalifiye de olacak.

SURVIVOR 22 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler, havuz parkurunda kıyasıya mücadeleler verdi. Yarışmacılar parkurdaki engelleri başarılı şekilde tamamladıktan sonra final atışlarında 2 topu çivili hedefe rakibinden önce başarılı şekilde yaparak takımına 1 puan kazandırdı. Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler takımı kazandı. İşte Survivor ödül oyununda yaşananlar...

22 ŞUBAT SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununda ödül Züber Lokma ve sandviç. Kadınlar mücadelesini kazanan takım, tadım hakkı kazandı.

SURVIVOR 22 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
22 Şubat Ödül Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabı başa baş mücadelelere sahne oldu. İlk eşleşmeler Ünlüler takımı 3-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve ikinci eşleşmeler 5-5 beraberlikle geçildi. Baştan sona başa baş geçen kadınlar etabının üçüncü eşleşmelerinde durum 7-7’ye geldi. Son oyunda Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Nisa karşılaşmasını Nisa kazanarak durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti. Kadınlar etabını kazanan Gönüllüler takımı aynı zamanda ödülü tatmaya da hak kazandı.

 

SURVIVOR 22 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
22 Şubat Ödül Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyununda erkekler etabı da kadınlarda olduğu gibi başa baş geçti. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 4-3 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı oyuna ağırlığını koyarak durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 29. bölümü 22 Şubat Salı akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Gönüllüler takımı kadınlar etabını çekişmeli bir oyun sonucu 8-7, erkekler etabını 8-5’lik skorla kazandı. Kadınlar ve erkekler etaplarını kazanarak genel skoru 2-0 yapan Gönüllüler takımı ödülün de sahibi oldu. Gönüllüler takımında Yunus Emre, Yasin ve Hikmet cezalarından dolayı ödülden yararlanamadı. Yunus Emre'nin bugün cezası sona erdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı