Survivor 24 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 24 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor'da bu akşam Ödül Oyununu kim kazandı? 24 Mayıs 2022 Salı, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu öncesi bu hafta eleme adayı olan Berkan, Ayşe, Hikmet ve Sude ile adaylıkları hakkında sohbet etti. Survivor’da bu akşam takımlar ödül oyununu kazanmak için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 24 MAYIS ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar nehir parkurunu başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde çubuklar üzerinde duran sembolleri çubuklara vurup rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

24 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyunu Ödülü etli patlıcan beğendi, pirinç pilavı ve sütlü irmik tatlısı. Ayrıca kazanan takım pırpır uçakla Punta Cana’ya gidecek. Punta Cana’da lüks arabalarla su parkına gidecek. Eğlenceli günün ardından geceyi lüks bir villada geçirecek.

 

SURVIVOR 24 MAYIS ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı ilk eşleşmeleri 2-0, ikinci eşleşmeleri 3-1, üçüncü eşleşmeleri 4-2, dördüncü eşleşmeler 5-3 ve beşinci eşleşmeleri 6-4 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı çıktığı 2 oyunu da kazanarak oyunda skoru 8-4 yaptı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 24 MAYIS ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyunu erkekler etabında Gönüllüler takımı ilk eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri 6-3 ve dördüncü eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımından Ogeday Ünlüler takımından Anıl’ı yenerek erkekler etabında skoru 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı durum 2-0 yaptı.

Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı