Survivor 25 Mayıs Türk Yunan Ödül Oyununu Kim Kazandi

Survivor 25 Mayıs Türk Yunan Ödül Oyununu Kim Kazandi

Survivor’da Bu Akşam Türk Yunan Ödül Oyunu

Survivor Türk Yunan Ödül Oyununu kim kazandı? 25 Mayıs 2022 Çarşamba, Survivor Türk Yunan Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Türk Yunan Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu Acun Ilıcalı ve Yunan sunucu Giorgos’un sunumu ile oynandı. Acun Ilıcalı oyun öncesi Türk ve Yunan yarışmacıları ile sohbet etti. Yaptığı açıklamada bir sonraki Türk Yunan ödül oyununun futbol maçı olacağını açıkladı.

SURVIVOR 25 MAYIS TÜRK YUNAN ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyununda kadın ve erkek yarışmacılar parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde masa üzerindeki 15 lobutu disk atışları ile rakibinden önce masadan başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

25 MAYIS SURVIVOR TÜRK YUNAN ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül oyunu ödülünü kazanan takım Karayip Adalarına giderek eğlenceli anlar yaşayacak ve geceyi ultra lüks bir otelde geçirecek.

 

SURVIVOR TÜRK YUNAN ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Kırmızı Takımı 8-3 kazandı. Ödül oyunu ilk eşleşmelerini Kırmızı takım 3-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Kırmızı takım aradaki farkı açarak eşleşmeleri 8-3 yaptı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda Türk Yunan Kırmızı takım 1-0 öne geçti.

SURVIVOR TÜRK YUNAN ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Mavi Takımı 8-4 kazandı. Ödül oyunu ilk eşleşmelerini Mavi takım 4-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Mavi takım aradaki farkı açtı ve eşleşmelerde durumu 8-4 yaptı. 8-4 biten etap sonucu genel skorda Türk Yunan Mavi takım durumu 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan oyunu kazanan final etabında belli oldu.

SURVIVOR TÜRK YUNAN ÖDÜL OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, final etabını Mavi Takımı 3-0 kazandı. Final etabının ilk eşleşmelerinde Kırmızı takımından Stella, Mavi takımından Asimina karşı karşıya geldi. Mücadeleyi Asimina kazanarak Mavi takımı 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşme Kırmızı takımından Adem, Mavi takımından Ogeday karşılaşmasına sahne oldu. Karşılaşmayı Ogeday kazanarak durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Kırmızı takımından Sema, Mavi takımından Nagihan karşı karşıya geldi. Kazanan Nagihan final etabında durumu 3-0 yaptı. 3-0 biten etap sonucu genel skorda durum 2-1 oldu. Genel skorda 2-1 olan oyun sonucu ödül oyununu Türk Yunan Mavi takımı kazandı ve ödülün sahibi oldu.

Survivor Türk Yunan Ödül Oyununu Mavi Takım Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı