Survivor 25 Ocak Ödül Oyununu ve Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor 25 Ocak Ödül Oyununu ve Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor 25 Ocak Ödül Oyunu

SON DAKİKA!!! Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 25 Ocak 2022 Survivor Ödül Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etaplarını Kim kazandı? Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı? Survivor 9. Bölüm Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı. Survivor Anlat Bakalım Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.


25 Ocak Survivor Ödül Oyunu. Açlığın etkisini gösterdiği yarışmacılar ödül oyununu kazanmak için doğa üstü mücadeleler sergiledi.

SURVIVOR 25 OCAK ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan yarışmacılar yoğurt, meyve ve kuruyemişin sahibi oldu.

SURVIVOR 25 OCAK ÖDÜL OYUNU
Ödül Oyunu, haftanın ilk ödül oyununda 2 yarışmacı, atıcı olan yarışmacının içinde olduğu varili parkur sonuna kadar iterek getirdi. Parkur sonunda varil içindeki atıcı olan yarışmacı, 2 adet sopayı rakibinden önce başarılı şekilde varillerin içine atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını kazananlar…

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Ödül oyununa iki takımda hızlı başladı. Çekişmeli geçen ilk eşleşmeler 2-2 beraberlikle geçildi. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler kadın yarışmacıları oyuna ağırlığını koyarak öne geçti ve skoru 5-3 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde aradaki fark değişmedi ve eşleşmeler 7-5 bitti. Kadınlar etabında son eşleşmelerde her 2 takımın en iyi 3 yarışmacısı eşleşmeler için çıktı. Son oyunda Gönüllüler takımından Seda, Ünlüler takımından Merve’yi yenerek durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorada Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyunu mücadelesine erkekler etabı ile devam edildi. Ödül oyunu erkekler mücadelesi çekişmeli ilk eşleşmelere sahne oldu. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 3-2 önde bitirdi. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 5-5 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı hiç oyun kaybetmeyerek skoru 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda 1-1 eşitlik olduğu için oyun final etabına kaldı.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-0 kazandı. Ödül oyununun final etabına Ünlüler takımında Birsen, Elif, Perviz ve Batuhan, Gönüllüler takımında ise Nisa, Seda, Ogeday ve Berkan çıktı. Final etabının ilk oyununda Ünlüler takımından Elif, Gönüllüler takımından Seda karşı karşıya geldi. Seda rakibini yenerek durumu 1-0 yaptı. İkinci oyunda Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Ogeday mücadelesini kazanan Ogeday oldu ve skoru 2-0 yaptı. Üçüncü ve son oyunda Gönüllüler takımından Nisa, Ünlüler takımından Birsen’i yenerek durumu 3-0 yaptı. Genel skorda Gönüllüler takımını 2-1 öne geçerek ödül oyununu kazandı. Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

 

SURVIVOR 25 OCAK ANLAT BAKALIMDA ÖDÜL NE?
Anlat Bakalımı kazanan takım kalem böreği yedi.

SURVIVOR 25 OCAK ANLAT BAKALIM KİM KAZANDI?
Anlat Bakalım, 5 olan takımın kazandığı sezonun ilk anlat bakalım oyununda yarışmacılar takım arkadaşına rakibinden daha fazla kelime anlatarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte anlat bakalımda yaşananlar…

Anlat bakalım ilk oyunda, Ünlüler takımından Elif, Merve, Gönüllüler takımından Yunus Emre, Evrim karşı karşıya geldi. Elif ve Merve rakibini 2-1 yenerek genel skoru 1-0 yaptı. İkinci oyunda Ünlüler takımından Furkan ve Barış, Gönüllüler takımından Berkan, Yağmur mücadelesini Ünlüler takımı 3-2 kazanarak genel skorda 2-0 öne geçti. Üçüncü oyunda Ünlüler takımından Nagihan, Birsen, Gönüllüler takımından Yasin, Ardahan’ı 4-1 yendi ve genel skorda durumu 3-0 yaptı.  Dördüncü oyunda Ünlüler takımından Atakan, Batuhan, Gönüllüler takımından Ogeday, Seda karşılaşmasının kazananı da 4-3 ile Ünlüler takımı oldu. Genel skora 4-0 oldu. Anlat Bakalımda rakibine şans tanımayan Ünlüler takımı son oyunda Merve ve Elif ile Gönüllüler takımından Gökhan ve Nisa’yı 2-1 yendi. Bu skorla Anlat Bakalımı Ünlüler takımı 5-0 kazanarak ödülün sahibi oldu. Anlat Bakalımı Ünlüler takımı 5-0 kazandı.

Survivor 2022 All Star 9. bölümü 25 Ocak Salı akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ilk Ödül oyununu başa baş geçen mücadeleler sonucu Gönüllüler takımı kazandı. Final oyununa kalan ödül oyununda kadınlar etabını Gönüllüler takımı, erkekler etabını ise Ünlüler takımı kazandı. Final etabında Gönüllüler takımı rakibine şans tanımadı ve etabı 3-0 net bir skorla aldı. Genel skorda 2-1 öne geçen Gönüllüler takımı ödül oyununu kazanmış oldu. Gecenin ikinci oyunu olan Anlat Bakalımda yarışmacılar eğlenceli anlar geçirerek günün yorgunluğunu attı. Anlat Bakalımda Ünlüler takımı rakibini net bir skorla 5-0 yenerek bu sezon ilk ödüllerini kazandı.

26 OCAK 2022 - SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı