Survivor 25 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 25 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 25 Şubat Ödül Oyununu ve Anlat Bakalımı Kim Kazandı?

Survivor 25 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı? 25 Şubat 2022 Survivor Ödül Oyununda Ödül Ne? Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı? Surviror Anlat Bakalım Ödülü ne?


Survivor 25 Şubat Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan Gönüllüler takımı ile son eleme konseyinde Yunus Emre’nin adaya veda edişi hakkında kısa bir sohbet etti. Bugün oynanan oyunda takımlar ödülü kazanarak açlıklarını bir nebze gidermek için yarıştı.

SURVIVOR 25 ŞUBAT ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler beşerli takımlar halinde karışık oynadı. Takımlar Survivor’ın yeni ve bir o kadar ilginç oyununda dönme dolap parkurunda karşı karşıya geldi. 2 kişi mekanizmayı döndürürken, mekanizmaya bağlı 2 yarışmacı dönerken aşağıda bulunan havuzdan kovalarla su alarak kavanozları doldurdu. Kavanozlar dolduktan sonra düşen 2 topu alan beşinci yarışmacı denge masasının sonuna başarılı şekilde düşürmeden rakibinden önce getirerek takımına 1 puan kazandırdı. Bugün oynanan ödül oyununda 8 olan takım ödülün sahibi oldu. Survivor Ödül Oyununu Ünlüler takımı kazandı. İşte Survivor ödül oyununda yaşananlar...

25 ŞUBAT SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununda ödül mantı.

SURVIVOR 25 ŞUBAT ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
25 Şubat Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Ödül oyununda Gönüllüler takımı Anıl’ın sayısı ile 1-0 öne geçse de Ünlüler takımı oyunu daha iyi çözerek 4-1 öne geçti. Gönüllüler takımı Nisa’nın Ünlüler takımından Gizem’e karşı aldığı sayı ile durumu 4-2 yaptı.  Karşılıklı sayılarla durum 5-3’e geldi. Daha sonra Gönüllüler takımı Hikmet ve Ayşe’nin sayıları ile rakibini yakaladı, skoru 5-5 yaptı. Son 3 sayıya kalan oyunda, ilk oyunu Ünlüler takımından Barış, Hikmet’i yenerek durumu 6-5 yaptı. Başa baş giden oyunda Gönüllüler takımında Seda ve Berkan’ın sayısı ile 7-6 öne geçti. Ünlüler takımında Nagihan aldığı sayı ile durumu 7-7 yaptı ve oyun son karşılaşmaya kaldı. Son karşılaşmada Ünlüler takımından Atakan, Gönüllüler takımından Anıl karşılaşmasını Atakan kazanarak durumu 8-7 yaptı. Atakan kazandığı oyunla ödülü ve ödül oyununu Ünlüler takımına getirdi. Survivor Ödül Oyununu Ünlüler takımı kazandı.

 

SURVIVOR 25 ŞUBAT ANLAT BAKALIM

Anlat Bakalım, bu akşam 6 olan takım Anlat Bakalımı ve ödülü kazandı. Gecenin ikinci oyununda takımlar anlat bakalımda eğlenceli dakikalar yaşadı. Anlat Bakalım oyununda yarışmacılar takım arkadaşına rakibinden daha fazla kelimeyi anlatarak takımına 1 puan kazandırdı. Anlat Bakalımı Ünlüler takımı kazandı. İşte anlat bakalımda yaşananlar…

SURVIVOR 25 ŞUBAT ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ;
Anlat Bakalım ödülü Arby’s Curly Fries

SURVIVOR 25 ŞUBAT ANLAT BAKALIM KİM KAZANDI?
Anlat Bakalımın ilk oyununda Ünlüler takımından Birsen, Nagihan, Gönüllüler takımından Ayşe, Yasin karşılaşması 1-1 bitince kazanan olmadı. İkinci oyunda Gönüllüler takımından Evrim, Ardahan, Ünlüler takımından Barış, Adem karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Ünlüler takımı kazanarak genel skorda durumu 1-0 yaptı. Üçüncü oyunda Ünlüler takımından Sercan, Gizem’e karşı Gönüllüler takımından Yağmur, Anıl mücadelesini 3-2 kazanan Ünlüler takımı oldu. Genel skor 2-0 oldu. Dördüncü oyunda Gönüllüler takımından Berna, Berkan, Ünlüler takımından Perviz, Bora, karşılaşması 2-2 bitince genel skorda değişiklik olmadı. Beşinci oyunda Ünlüler takımından Batuhan, Atakan ikilisi günün en yüksek skorunu yaparak 7 bildi. Rakibi Gönüllüler takımından Sude, Seda ikilisi 3 bilince genel skorda Ünlüler takımı 3-0 öne geçti. Altıncı oyunda Gönüllüler takımından Nisa, Hikmet, Ünlüler takımından Sema, Mert, karşılaşmasını 4-3 kazanan Gönüllüler takımı oldu. Genel skorda durum 3-1 oldu. Yedinci oyunda Ünlüler takımından Merve, Aşkım, Gönüllüler takımından Yasin, Gökhan karşılaşmasında 4-3 kazanan Ünlüler takımı genel skoru da durumu 4-1 yaptı. Sekizinci oyunda Gönüllüler takımından Evrim, Ayşe, Ünlüler takımından Sema, Elif karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 6-5 Ünlüler takımı kazanarak genel skoru 5-1 yaptı. Dokuzuncu oyunda Ünlüler takımından Nagihan, Birsen, Gönüllüler takımından Anıl, Yağmur karşılaşmasını Gönüller takımı kazandı ve genel skor 5-2 oldu. Son oyunda Gönüllüler takımından Berkan, Berna, Ünlüler takımından Adem, Barış karşılaşmasını kazanan 5-4 ile Ünlüler takımı oldu. Genel skorda durumu 6-2 yapan Ünlüler takımı Anlat Bakalımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı