Survivor 26 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 26 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor'da bu akşam Ödül Oyununu kim kazandı? 26 Mayıs 2022 Perşembe, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan Gönüllüler takımı ile Karayip Adalarında yaşadıkları hakkında sohbet etti. Survivor’da bu akşam takımlar ödül oyununu kazanmak için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 26 MAYIS ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar denge ve sürünme engelleriyle dolu parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde 5 adet sembolü kum torbaları ile vurup rakibinden önce başarılı şekilde sepete düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

26 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununu kazanan takım Meksika’nın başkenti Meksiko City’e giderek, Meksiko City şehir turu yaptıktan sonra rodeo şov izleyecek ve Justin Bieber konserine gidecek. Konserden sonra geceyi lüks bir otelde geçirecek.

SURVIVOR 26 MAYIS ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-7 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmeleri 1-1, ikinci eşleşmeleri 2-2, üçüncü eşleşmeleri 3-3, dördüncü eşleşmeleri 4-4 berabere tamamlandı. Beşinci eşleşmelerde Ünlüler takımı 6-4 öne geçti. Altıncı eşleşmelerde aradaki fark değişmedi ve Ünlüler takımı eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Yedinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 7-7 berabere tamamlandı. Son oyunda Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Nagihan’ı yenerek durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 26 MAYIS ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-7 kazandı. Ödül oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımı çıktığı tüm oyunları kazanarak eşleşmeleri 3-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde ise Gönüllüler takmı çıktığı tüm karşılaşmaları kazandı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 6-3 ve dördüncü eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakalayarak oyunda durumu 7-7 yapsa da Gönüllüler takımından Berkan, Ünlüler takımından Anıl’ı yenerek durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı durumu 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan oyunu kazanan final etabında belli oldu.

SURVIVOR 26 MAYIS ÖDÜL OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-2 kazandı. Final etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Nisa karşılaşmasını Nisa kazanarak Gönüllüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşme Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Berkan karşılaşmasını kazanan Berkan durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Nisa’nın 2. karşılaşmasında kazanan Ayşe oldu ve final etabında durumu 2-1 yaptı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Berkan’ın 2. karşılaşmasını Adem kazanarak durumu 2-2 yaptı ve oyuna bir kez daha eşitliği getirdi. 2-2 olan final etabında oyunu kazanan bayrak yarışında belli oldu. Bayrak yarışını Ünlüler takımı Ayşe’nin atışları ile kazandı ve durumu 3-2 yaptı. 3-2 biten etap sonucu genel skorda durum 2-1 oldu. Genel skorda 2-1 olan oyun sonucu ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı ve Meksika ödülünün sahibi oldu.

Survivor Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Juzdan CarrefourSA Çekilişi

Juzdan CarrefourSA Çekilişi

3 hafta 500.000 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı