Survivor 26 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 26 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Ödül Oyununu

Survivor Ödül Oyununu kim kazandı? 26 Nisan 2022 Salı, Survivor Ödül Oyunu, kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Ödül Oyununda ödül ne?


Survivor Ödül Oyunu öncesi Murat Ceylan Gönüllüler takımıyla dün kazandıkları ödül hakkında sohbet etti. Ayrıca Yokluk Adasından dönen Barış ile sohbet etti. Survivor’da bu akşam her iki takım ödül oyununu kazanıp karınlarını doyurmak için kıran kırana mücadele etti.

SURVIVOR 26 NİSAN ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar baştan sona denge engelleri ile dolu parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde halkaları çekerek kapaklarını açtıkları sepetlere 2 adet çivili sembolü rakibinden önce başarılı şekilde atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

26 NİSAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ:
Ödül Oyununu kazanan Danilo Şefin hazırladığı yemekleri yedi.

SURVIVOR 26 NİSAN ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-2 kazandı. Ödül oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı aradaki farkı açarak eşleşmeleri 5-1 önde tamamlandı. Üçüncü eşleşmeleri Ünlüler takımı aradaki farkı açamaya devam etti ve eşleşmeleri 7-2 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı etabı kazanmak için gerekli sayıyı Sema aldı ve eşlemler 8-2 tamamlandı. 8-2 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

26 Nisan 2022 - Survivor'da Kim Elendi? Öğrenmek için TIKLAYIN!

 

SURVIVOR 26 NİSAN ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-7 kazandı. Ödül oyunu erkekler etabını çekişmeli başladı. İlk eşleşmelerde takımlar birbirine üstünlük sağlayamadı ve eşleşmeler 2-2 beraberlikle geçildi. İkinci eşleşmelerde de eşitlik bozulmadı ve eşleşmeler 4-4 beraberlikle tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 7-5 tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı bütün oyunları kazandı ve eşleşmeleri 8-7 önde tamamladı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla ödül  oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 26 Nisan Salı akşamı 89. bölümde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Bu akşam oynanan ödül oyununda Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-2, erkekler etabını ise başa baş geçen mücadeleler sonunda 8-7 kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Ünlüler takımı ödül oyununu kazandı. Ancak Ünlüler takımının cezası sebebi ile Gönüllüler takımı ödülün sahibi oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı