Survivor 26 Ocak Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 26 Ocak Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 26 Ocak Ödül Oyunu

SON DAKİKA!!! Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 26 Ocak 2022 Survivor Ödül Oyunu, Kadınlar ve Erkekler Etaplarını Kazananlar, Final etabını Kim Kazandı? Survivor 10. Bölüm Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Survivor Ödül Oyununda Ödül Ne? Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı...


26 Ocak Survivor Ödül Oyunu. Ünlüler takımı ilk ödül oyununu kazanmak, Gönüllüler takımı ise ödülü rakiplerine kaptırmamak için parkurda insan üstü yarıştılar.

SURVIVOR 26 OCAK ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan takım Ülker Dido çikolataların sahibi oldu.

SURVIVOR 26 OCAK ÖDÜL OYUNU
Ödül Oyunu, deniz parkurunda oynandı. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, final noktasında domino şeklindeki tahtaları dizdikten sonra en sondaki tahtayı domino etkisi ile sepete düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını kazananlar…

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Ödül oyununa Ünlüler takımı fırtına gibi başladı ve ilk eşleşmeleri 4-0 önde geçti.  İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı iyi bir geri dönüş yaparak beraberliği yakaladı. İkinci eşleşmeler 4-4 geçildi. Çekişmeli geçen kadınlar etabında üçüncü eşleşmelerde 6-6 beraberlikle geçildi. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı Seda ve Sude’nin aldığı sayılarla etabı 8-6 kazandı. 8-6 biten etap sonucu genel skorada Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Ödül oyununda erkekler etabı başa baş geçti. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 3-2 önde bitirdi. Aradaki farkı açarak ikinci eşleşmeleri de Ünlüler takımı 6-4 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler erkek yarışmacıları skoru 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Genel skorda 1-1 eşitlik olduğu için oyun final etabına kaldı.

26 OCAK 2022 - SURVIVOR KİM ELENDİ?

 

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Ödül Oyunu, final etabını Gönüllüler Takımı 3-2 kazandı. Ödül oyununun final etabına Ünlüler takımında Merve, Elif, Batuhan ve Atakan, Gönüllüler takımında Seda, Nisa, Ogeday ve Gökhan çıktı. Final etabının ilk oyununda Gönüllüler takımından Seda, Ünlüler takımından Elif’i yenerek durumu 1-0 yaptı. İkinci oyunda Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Gökhan karşı karşıya geldi. Mücadeleyi bugün hiç oyun kaybetmeyen Batuhan kazandı ve skoru 1-1 yaptı. Üçüncü oyun Ünlülerden Merve, Gönüllülerden Nisa mücadelesine sahne oldu. Merve Nisa’yı yenerek Ünlüleri final etabında 2-1 öne geçirdi. Dördüncü oyunda Ünlüler takımından Atakan, Gönüllüler takımından Ogeday mücadelesini Ogeday kazanarak skoru 2-2 yaptı ve ödül oyununu bayrak yarışına taşıdı. Bayrak yarışına Ünlüler takımından Birsen, Batuhan, Gönüllüler takımından Seda ve Ogeday çıktı. Bayrak yarışı mücadelesini kazanan Gönüllüler takımı oldu ve final etabında skora 3-2 oldu. Genel skorda Gönüllüler takımını 2-1 öne geçerek ödül oyununu kazandı. Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star 10. bölümü 26 Ocak Çarşamba akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Eleme konseyinden önce oynanan ödül oyunu kıran kırana karşılaşmalara sahne oldu. Son ana kadar nefesleri kesen ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Final oyununa kalan ödül oyunu kadınlar etabını Gönüllüler takımı, erkekler etabını ise Ünlüler takımı kazandı. Final etabında da bayrak yarışına kalan oyunu 3-2 kazanan Gönüllüler takımı oldu. Genel skorda 2-1 öne geçen Gönüllüler takımı ödül oyununu kazandı.

26 OCAK 2022 - SURVIVOR KİM ELENDİ?

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı