Survivor 28 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 28 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor Türk Yunan Futbol Maçını Kim Kazandı?

Survivor'da bu akşam Ödül Oyununu kim kazandı? 28 Mayıs 2022 Cumartesi, Survivor Ödül Oyununda ödül ne? Survivor Türk - Yunan futbol maçını hangi takım kazandı?
 

Survivor Ödül Oyunu, gecenin ilk oyununda Survivor Türkiye ve Yunanistan takımları futbol maçında karşı karşıya geldi. Survivor Türkiye Kırmızı takım, Survivor Yunanistan Kırmızı takımla, Mavi takım ise Mavi takımla karma mücadele etti. Acun Ilıcalı Survivor Türk Yunan mücadelesinde Kırmızı takımla, Yunan sunucu Giogoris ise Mavi takımla sahadaki yerini aldı.

SURVIVOR TÜRK YUNAN FUTBOL MAÇI ÖDÜLÜ NE?
Survivor Türk Yunan maçını kazanan takım güzel bir akşam yemeği yiyecek. Aynı zamanda kazanan takım Liverpol – Real Madrid Şampiyonlar Ligi final maçını izleyecek.

SURVIVOR TÜRK YUNAN FUTBOL MAÇINI KİM KAZANDI?
Survivor Türk Yunan futbol maçına Mavi takım hızlı başladı. Maçın ilk yarısında üstün oyun gösteren Mavi takım ilk yarıyı Yunan oyuncu Aris’in 6, Hikmet’in 1 golü ile 7-5 önde tamamladı. Kırmızı takımda Yunan oyuncu Giogoris 3 gol, Acun Ilıcalı ve Anıl birer gol attı. İkinci yarıda rüzgar tersine döndü ve Kırmızı takım oyuna üstünlüğünü koydu. İkinci yarı Mavi takımdan Aris’in 2 golüne karşılık, Kırmızı takım Giogoris’in 3, Adem’in 1 golü ile cevap verdi ve maç 9-9 berabere sonuçlandı.

SURVIVOR TÜRK YUNAN FUTBOL MAÇI 9 – 9 BERABERE TAMAMLANDI.

Survivor Ödül Oyunu, gecenin ikinci oyununda takımlar ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor’da bu akşam takımlar önce kendi aralarında yarıştı. Her 2 takımda kazanan yarışmacı finalde karşı karşıya geldi. İşte ödül oyununda yaşananlar...

SURVIVOR 28 MAYIS ÖDÜL OYUNU
Survivor Ödül Oyunu, kadın ve erkek kendi takım arkadaşları ile karışık olarak yarıştı. Yarışmacılar yapbozu tamamladıktan sonra tilte benzeyen mekanizmadan yukarı attıkları topu aşağı düşerken konserve kutusu ile yakalayarak 1 puan kazandı. İşte ödül oyununda yaşananlar...

SURVIVOR 28 MAYIS ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor Ödül Oyununda ödül kazanan takım için toplamda 50.000 TL

SURVIVOR 28 MAYIS ÖDÜL OYUNUNU GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA KİM KAZANDI?
Survivor Ödül Oyununda Nisa en iyi süreyi yaparak yarı finale yükseldi. İlk turda Ogeday’ı yenen Evrim, Atakan’ı yenen Berkan ve Nagihan’ı yenen Hikmet yarı finale yükseldi. Yarı final mücadelelerinde Nisa Evrim karşılaşmasını Nisa, Berkan Hikmet karşılaşmasını da Hikmet kazanarak finale yükseldi. Finalde Nisa Hikmet karşılaşmasını kazanan Hikmet oldu ve Ünlüler takımının kazananı ile oynamaya hak kazandı.

Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımında Hikmet Kazandı.

SURVIVOR 28 MAYIS ÖDÜL OYUNUNU ÜNLÜLER TAKIMINDA KİM KAZANDI?
Survivor Ödül Oyununda en iyi süreyi yapan Ayşe, Sema ve Anıl yarı finale yükseldi. İlk turda Adem’i yenen Batuhan’da yarı finale yükselen son isim oldu. Yarı final mücadelelerinde Sema Ayşe karşılaşmasını Sema, Anıl Batuhan karşılaşmasını ise Batuhan kazanarak finale yükseldi. Finalde karşı karşıya gelen Batuhan Sema mücadelesini Sema kazandı ve Gönüllüler takımından Hikmet’in rakibi oldu.

Survivor Ödül Oyununu Ünlüler Takımında Sema Kazandı.

SURVIVOR 28 MAYIS ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Finalde Ünlüler takımından Sema, Gönüllüler takımından Hikmet karşı karşıya geldi. 4 olan yarışmacının kazandığı final oyununda Hikmet, Sema’ya şans tanımadı ve oyunu 4-0 kazandı.  Hikmet’in Sema’yı yenmesi ile 50.000 TL ödülü de Gönüllüler takımına getirmiş oldu.

Survivor Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı